Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az oka a Sony Ericsson...

Mi az oka a Sony Ericsson utálatnak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Pl.:

X8 ilyen gagyi meg olyan kaki.

SE mostanában nem gyárt túl nagy szám telókat.

Ha valaki x8-at akar venni vagy véleményt kér, kapásból mást ajánlanak, nem ritkán gyengébbet pl. huawei, galaxy mini (ez utóbbi még hagyján, de a kijelzője pl. nagyon gyenge az x8-hoz képest).

Tegnap:

"A mostani érintőképernyős telókból a samsungok és a nokiák a jók. A sony most rossz időszakát éli mert sok hibás telójuk van"


A nokia érintőképrnyős telókból jobb mint a sony ericsson.

Azért ez már megalol...


2011. júl. 27. 05:06
 1/8 anonim válasza:
Pld. Énsem szeretem a Sony Ericsson-okat. Szinte csak a kinézetük jó, a nokia megbízható,a Samsungban mindíg van valami új. de a Sony Ericsson-ok unalmasak már..
2011. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdés jogos... :-)


Az az igazság, hogy sok telefonom volt, mindenevő vagyok ilyen téren ( Sony Ericsson, Lg, Samsung, Alcatel, Nokia... most Huawei u8500).


Azért "rosszabbak" A Sony Ericsson, mert:

- a menü-rendszere nem annyira átlátható, mint a hasonszőrű társainak.

- sok esetben hajlamos a kiakadásra, lefagy huzamosabb használat közben, jó pár telefonnak a procija túlmelegedett. Játék közben irtó idegesítő, főleg, ha nincs aktuális pályamentésed.

-egyes tipusai hajlamosak voltak egyszerűen szétkapcsolódni beszélgetés közben...


Viszont:


Azért "jobbak" a Sony Ericssonok, mert:

-egyszerűbb volt őket kikódolni....

- könnyebben lehetett rá másik firmware-t rakni, mivel általánosan használt alkatrészekből volt összerakva, nem volt benne sok speciálisan a Sony által kifejlesztett alkatrész....viszonylagosan értve a könnyebb szót :-)


Az utóbbi termékük:Az Xperia Ray és active viszont egész jónak mondható, boltban mindkettőt kipróbáltam, zene, film, beállíthatóság terén is. Ezeket már nyugodtan merem ajánlani megvételre.


A Ray még aránylag rossz fényviszonyok között is szép képeket és filmfelvételeket készített ( mondjuk a felbontása a filmeknek nem egy profi kameráé, de weboldalra megteszi :-) )

Hangminősége is nagyon jó....

2011. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nerkem régebi sonyericsonom van de nincs veele probléma már 2 éve csak a menü befagy néha, azaz fölül látod hogy odafagyott de amúgy meg minden működik bene a menüben.
2011. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenlegi legnagyobb bajom velük, hogy az x10re kijött a frissítés a miniket meg lesz@rják pedig a vas az bírná.

De pl az új sonyk a neo és társai meg pl az arc teljesen rendben vannak.

2011. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neo, W8, Arc, Active, Ray, A Galaxy S2 elenfelének készülő Düo. Ezek szerintem nagyon jó telefonok.


De amit fent idéztél: a Nokiák jók? Hát biztos nem én írtam ezt. Van egy olyan ézésem hogy 4%-os samsungutáló, vagy a 30%-os nokia C5-03 fétises "üzletember" (ahhoz képest hogy üzletember mobilokhoz nagyon nem ért) írta

2011. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A w8 jó, az x8 már nem?


Szinte ugyanaz mindkettő...

2011. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem x10i-m van, kijött hozzá 2.3as android, teljesen megfelelő, amire kell...akik szidják a sony-t, azok szidják a többit is, és életükbe nem volt a kezükbe még normális telefon, mindenki a sgs2-t ajánlja, pedig nem hiszem, hogy ilyen sok gazdag ember lenne az országba(gondolok itt a 2 mag fényezésére...semmit nem ér, mert egy jól optimalizált rendszer jó 1 maggal is, és ameddig kevés olyan alkalmazás van, ami kihasználja mind2 magot, addig szart nem ér..a fullHD-s videófelvételhez meg nem lesz elég a 8-16 gigás kártya, ha hosszabb videókat akarunk felvenni..legalábbis én hd-ben fel szoktam venni 3-4gigás videókat is néha, fullHD gyorsan megtöltené..) szóval aki szidja a sony-t, az csak irígykedik nagyrészt...
2011. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

"akik szidják a sony-t, azok szidják a többit is"


Nem egészen...

Azok még egy huaweit is istenítenek, a samsungokról már nem is szólva... (és itt nem az s2-ről van szó, hanem galaxy mini és társai)

2011. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!