Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97 mini vagy iPhone 3G?

Kovacs10 kérdése:

Nokia N97 mini vagy iPhone 3G?

Figyelt kérdés
iPhone 3G megvan 1 éve nekem és elcserélném N97 minire...Megéri?Jó telefon az N97 mini? Tapasztalatok?
2011. júl. 27. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hülye vagy akkor elcseréled. Sokkal szarabb az n97 mini
2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
baromság lenne, meg is bánnád rövid távon.
2011. júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy a nokia szar, de ha azt nézed hogy mennyit lépsz vele előre, akkor megéri...lesz egy 5 mpixeles kamerád VGA videóval a 2 mpixeles fixfókuszos szar helyett. szólni nem szól úgy kihangosítva, viszont szerintem tovább fogja bírni. nekem nagy n97-em volt, meg 3g-m is, és nekem a 3g kb bírt 2 hónapot, egyrészt akkor voltak a wifi hibák, másrészt meg az akkuja nagyon gyenge volt. szóval szerintem ha hosszú távon gondolkodsz, akkor megéri, de azzal számolni kell, hogy ezután már nem tudod sokkal jobbra elcserélni, de mégis könnyebben, mint most a 3g-t(több nokia fan van szerintem mint apple)
2011. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenki azt hiszi h a iphone a legjobb telefon mert drága.. am nem így van! azért drága mert az apple gyártja és csak a nevet kell megfizetni.. és valljuk be nem nagy szám mostanság az iphone.. nekem volt iphone 4 de eladtam mert nem jött be
2011. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!