Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N8 vagy iPhone 4?

Nokia N8 vagy iPhone 4?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért?
2011. okt. 20. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az N8 a jobb. Azért, mert fel annyiba kerül és emiatt jobb ár/érték aránnyal rendelkezik. Egyedül a kijelzőfelbontás szól az Alma mellett. De az kevés ahhoz, hogy 2x annyi pénzt adj ki egy telefonért. Az N8 sok hasznos funkcióval bír amiket az iPhone nem tud. Pl.: USB eszköz fogadás, FM Transmitter, HDMI kimenet és a 12 mp-es kamera.
2011. okt. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mire akarod használni, meg hogy milyenek az igényeid! Mármint (szerintem) egyértelmű hogy az iPhone jobb, de annyival drágább is, de én a helyedbe biztos nem vennék Nokiát a symbian miatt. És ez nem csak az én véleményem hanem apum most akar telefont venni és mikor bementünk egy vodafone üzletbe és ott kérdezősködtünk akkor az eladó is le beszélte apumat a Nokiáról és ő is a symbian miatt mert egy android vagy egy IOS s jobb de ha eddig Nokiád volt és nem fogtál még más okostelefont akkor nincs baj mert nem fogod érezni a különbséget
2011. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Nokia: strapabíróbb az iPhone4-nál (tok nélkül) jobb a kamerája és szerintem ennyi míg iPhone4 (nekem is ilyen van) szerintem a kamerája ennek is nagyon jó, nagyon gyors és nem fagy le (én ezért vettem meg) az AppStore-ban SOKKAL több alkalmazás van mint az a Nokiának a Ovi-ban, a kijelezőjének az érzékenysége/színe megint sokkal jobb, és az IOS simán veri a symbian-t ja és szerintem szebb is de ezt mindenki magad döntse el és még rengeteg olyan dolog van amiért jobb az iPhone, de ezért annyival drágább is, de ha egy jó telefont akarsz akkor nem Nokiát veszel vagyis egyenlőre.

2011. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
iPhone egyértelmüen. Sokkal jobban kitudod használni.
2011. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

második és harmadik válaszoló.

ez még kimaradt: lehet hogy a Nokiához adnak ilyen USB-s izét meg van rajta HDMI kimenet meg FM rádió oké ez jó dolog de inkább menőzni tudsz vele (fm rádiót leszámítva) mert ezt az usb dolgot nem tudom hogy hányszor használnám :S sőt én nagyon értelmét sem látom, HDMI kimenet... hát iPhone hoz is lehet venni de ha nincs HD tv-d tök mindegy hogy van e vagy nincs, rádió nélkül meg tökéletesen meglehet lenni szerintem vagyis én már 1 éve megvagyok de lelehet tölteni alkalmazásokat és tudod hallgatni :)

2011. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

N8 lett végül.

Nagyon szép képeket csinál jó a Wifi is nem túl lassú vele a net.

Kaptam hozzá kábeleket is pl olyat is amivel usb-t (pl pendrive)is csatlakoztathatok.

Kipróbáltam a vezeték nélküli egeret is látja azt is csatlakoztattam rá.

A navit nem találom.(német menüs itt dolgozom német országban)

Jó telefon nagyon örülök neki.

2011. nov. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!