Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket? Nem tudok választani.

Melyiket? Nem tudok választani.

Figyelt kérdés

Szóval, most hogy megvan a felsőfokú nyelvvizsgám és sikerült a jogsi megszerzése is, nagybátyám azt mondta hogy vesz nekem egy valamit 150e forint körül. Nos én 2 dologra gondoltam.


HTC Sensation

Apple iPad2 WiFi 3G 16gb


Most egy Galaxy Spica-m van és ezért lenne nagy ugrás a sensation. Többnyire internetezek, ezért a wifi alap, de amit szoktam csinálni, az megy ipaden és sensationon is, szóval mindegy melyiket választom, mind2 "kielégíti" a szükségleteimet. Mégis, melyiket ajánlanátok?


2011. júl. 30. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

egyik se.

látszik hogy semmi szükséged rájuk a spica ugyanazt tudja kisebb teljesitményen ennyi

2011. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apple iPad2 WiFi 3G 16gb
2011. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

iPad !!!!

Az Apple minden termeke megeri az arat!!

2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
iPad.. ha telefon kell: HTC
2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyértelmű hogy Samsung Galaxy S2!

világ legjobbja és még pénz is marad!

2011. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!