Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy mobilt leakarok nyomozt...

Ha egy mobilt leakarok nyomoztatni, híváslistát lekérni, hová kell fordulnom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben a te tulajdonodban van (vagyis a te neveden) akkor a híváslistáért a szolgáltatódhoz kell fordulnod. A lenyomoztatás pedig rendőrségi ügy.
2011. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. A híváslista azt tartalmazza kit hívtak egy adott telefonról. Pl a te telefonod esetében azt, hogy kiket hívtál. Tehát nincs rajta ki hívott téged.

2. Ha téged zaklat valaki és megvan a száma, egyszerűen beírod a keresőbe, ha nem titkos a száma, kiadja kié.

[link]

3. Ha ez nem elég, akkor bemész a rendőrségre feljelentést tenni. Ez azt jelenti hogy soha nem tudod meg ki volt a telefonáló ha nem nyilvánosak az adatai.

2011. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a híváslistára vagyok kíváncsi, a telefon nem az én nevemen van, de már nálam van. Viszont a híváslista ki lett belőle törölve. Azt akarom megtudni, hogy kiket hívtak és mikor róla. Szóval ha én bemegyek a szolgáltatóhoz, még ha az illetővel is, akinek a nevén van, a híváslistát nem tudják megadni?
2011. aug. 2. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Íratsz vele meghatalmazást és szabad a pálya.
2011. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!