Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letudom nyomoztatni az elhagyo...

Letudom nyomoztatni az elhagyott telefonomat?

Figyelt kérdés
ma elhagytam a telefonomat.a sim ki van kapcsolva,nem előfizetéses.le tudom nyomoztatni szolgáltató által v valahogy h hol van?
2011. okt. 16. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

MEGSZÍVTAD.

Senkit nem fog érdekelni a telefonod.

Max küldj rá egy sms-t hogy hová vigyék ha van valaki akinek ez megfordulna a fejében.


Max ha lopottnak jelented, de ha kiderül hogy kamuztál akkor meg amiatt szívatnak meg.

2011. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem változtatták meg a telefon azonosítóit (IMEI stb.)és bekapcsolják, akkor ca. 100m-es pontossággal tudható hol van a készülék.

Ezt az adatot szerintem Neked nem, csak esetleges rendőri feljelentésre nekik adják ki.

Ha mondjuk tudnád, hogy ***sor 2.-ben van, mit tudnál tenni? A szolgáltató egyébként nem tudhatja hogy elhagytad, eladtad, elvették...

2011. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A szolgáltató egyébként nem tudhatja hogy elhagytad, eladtad, elvették..."


A szolgáltató nem, de ha valakinél megtalálják vagy esetleg van olyan becsületes és leadja, akkor lehet hogy megkérdez a rendőrség, de ez olyan piti dolog nekik hogy lesz@rják.

Elveszett dolog az nem bűncselekmény, nem szabálysértés, nem kihágás, nincs veszélyben tőle senki.

Max ha egy gyereket hagysz el, akkor keresik, de amúgy ...

A szolgáltató meg pláne nem keresi, vagy letiltod, vagy nem.

Akkor keresik ha nyomozati szerv írásos felkérését kapják a feljelentésed alapján, az eredményt pedig a nyomozati szervek kapják, nem pedig te.

A talált holmi kezelésére külön törvény van, de azzal meg végképp nem foglalkozik senki, annyi dolgoz elvesztenek naponta.

Ha annyira kell, fogadj magánnyomozót, egy-két havi fizud árából lehet hogy előkeríti a vackodat.

2011. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már hívtam a szolgáltatót,rákérdeztem.nem volt benne kártya mert épp vittem vna vkinek megmutatni,el szerettem vna adni.a szolgáltató csak letiltani tudja de utána azt már feloldani nem lehet,a rendőrségnél lehet feljelentést tenni és ők tudják lenyomozni...:-( de foglalkoznak vele egyátalán?... de elsőnek igaza volt.ezt megsz....tam.még sose hagytam el semmit...
2011. okt. 16. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatónak különösen nem érdeke hogy meglegyen.

Mert veszel másikat és az élet megy tovább.

2011. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!