Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG GD510-emmel komoly...

Doughnut_king kérdése:

Az LG GD510-emmel komoly problémám van. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A nyári szünet elején megpróbáltam letölteni egy játékot, de a letöltés befejezése után eddig nem látott kép fogadott engem. Bal oldalon alul menüben volt egy Start menüpont aktiválásával fehér ablakban Letöltés felirat virított majd nagy piros zárójel alatt ez állt: A hálózati szolgáltatás elveszett. Megpróbáltam két Opera mini-vel is de a kép nem változott. Ezek után a két Opera mini indításakor Törli a lezárást? kérdés ugrott elő az Igen gombra érintve a Hiba törlése (pipával) mondat eltűnése után ugyanez újra és újra.

amikor a Java memória megtelik és .jar fájlt telepítek 1. probléma. ha sikerül akkor indításkor 3 lehetőség van:

-mukodik

-Törli a lezárást? kérdés

-ez és bármelyik játék indításakor Nem elérhető (pipával) felirat

utsó kettő mem. kártya és belső mem. közötti áthelyezéssel ált. orvosolható.

új software nincs!

több mint egy éves teló még van rá garancia

a válaszokat és tippeket köszönöm!


2011. aug. 3. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!