Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy ez valami komoly...

Félek, hogy ez valami komoly agybaj nálam. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Szexuálisan vonzónak tartom a "szörnyetegeket", vagyis a filmek, játékok negatív szereplőit, akik a legrémisztőbbnek számítanak. Folyton azon kapom magam, hogy ilyenekről fantáziálok pl.: [link]

Nagyon megköszönném, ha tudnátok valami megoldást erre a hóbortra.

21/L


2011. aug. 3. 08:26
1 2
 1/11 themaki1333 válasza:
menj el pszichológushoz ;)
2011. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első: Na, ez az a válasz, amit rohadt könnyű leírni, de egyébként sem ilyen megoldásra vagyok kíváncsi.
2011. aug. 3. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

pedig a pszichológus szerintem tudná a választ, kár ,h sokan azt gondolják ,h aki pszichológushoz jár az bolond.

pedig nem így van.

szerintem itt tedd fel a kérdést és el se kell menned orvoshoz.

[link]

2011. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:
Pedig más nem tud segíteni, csak valami szakember. Elfojtani nem jó, mert úgyis előjön mindig!
2011. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

8:41 es vagyok.


olvasd el ezt a viccet, ez a pszichológiának egy része:

[link]

2011. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz pszichológushoz menni akkor szerintem így tudatlanul elég sok pszichológia könyvet el kéne olvasnod ,h rájöjj ,h ez mit jelent..
2011. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ööööö... hát, gondolom van benned egy kis elfojtott agresszió. Ahogy bennem is volt. Én pl jártam pszichoterápiára, de elsősorban nem emiatt mentem... csak hát ott végül kiderül sok minden. :)


Amúgy kevésbé szörnyetegeket, de én is vonzónak találtam/találok a mai napig is. ^^" Én tök jól elvagyok ezzel, nem zavar egyáltalán. Talán túl sok hentai animét néztem anno... bár azt már azért kezdtem, hogy az ilyen jellegű vágyaimat kiélhessem vhol. :D Amúgy meg mostanság már azt gondolom, h mivel kevés igazán férfias pasival találkozni manapság, talán így kompenzálom a hiányérzetet. Erőszakos, vad, erős, félelmetes, agresszív hímekkel. :D Amúgy tök normális és agyilag egészséges vagyok. :)

27/L

2011. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, megfogadom, amit javasoltok!
2011. aug. 3. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
hm...érdekes,bár nem hiszem,hogy aggódni kéne emiatt.sztem is beszélgess el egy pszihológussal vagy pszihiáterrel erről,biztos mond valami okosat.én a macskafogóból a vékony patkányra,meg a góliát képregényből egy félig ló félig csaj testű lényre voltam begerjedve kis koromban:)
2011. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ő nekem is bejön :D meg a film is :D

viccen kívül nem tudok mást mondani sajnos, viszont lehet jobb lenne valami ingyenes szakemberrel beszélni...ha csak képen vonzódsz hozzá, még én nem nevezném kórosnak...

2011. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!