Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet? Mitől lehet...

Mi baja lehet? Mitől lehet ez? Inkább vigyem el boltba?

Figyelt kérdés
Van egy sony ericsson xperia x8 típusú készülékem,megpróbáltam rajta ingyenessé tenni a facebookot(0.facebbok.com meg valami lniket küldtem el magamnak). A lnikre rákattintok,és azt írja ki hogy a weboldal nem elérhető.A telefon már használva volt,de nem hinném hogy az lehet a baja. Sürgős!!!Segítsetek légyszi:)
2011. aug. 18. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy T-Mobileos?
2011. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy t-mobileos minden tökéletesen rendben van.
2011. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De..t-mobile-os vagyok
2011. aug. 18. 21:45
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Net start csomagod van? Vagy akármilyen netes csomag? Milyen böngészővel vagy fent?
2011. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezekhez nem nagyon értek,de szerintem nincs netstartom. Egyik barátnőmnek nem wifis a telefonja,bevitte a t-mobile-hoz és rátették neki ingyen..más azt mondja,hogy azt alinket kell elküldenem.Én el is küldtem de nem működik. Azért mert wifis a telefonom? Itthon a rooterünk le van zárva,nem bírok telóról netezni,szóval ezért akarok ingynenes facebookot."Wifi (WLAN) hálózaton telefonkészüléktől és böngészőtől függetlenül a díjmentes Facebook Zero oldal nem elérhető."- ez ugye nem azt jelenti,hogyha wifis a telóm akkor nem bírom megcsinálni??? Mert úgy is megpróbáltam hogy kikapcsoltam a wifit de egyszerűen nem működik..nem tudom mi lehet a baja://
2011. aug. 19. 08:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csak a adatforgalmam volt letiltva,mostmár szerencsére sikerült reméljük jó is marad:D
2011. aug. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!