Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki azt...

Miért mondja mindenki azt hogy egy 15 évesnek nem való galaxy s2?

Figyelt kérdés
Azt mondják más rokonok,nagymama tök fölösleges nekem ilyen úgyse tudom kihasználni meg káros,pedig nagyon jól kitudom használni,már mobilnet is van hozzá
2011. aug. 6. 13:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Mert valóban felesleges egy gyereknek ilyen drága telefon.
2011. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt akartam irni, amit az első!
2011. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
55%
Szerintem, ha van rá pénzetek akkor semmi rossz nincs benn. Van rajta egy csomó játék, hírek, net stb. Meg amugyis szerintem 100%-ig senki sem tud kihasználni egy ilyen telefont kortól függetlenül.
2011. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
De mégis minek? Egy 15 éves alapesetben iskolában van - ott nem kellene mobilt használni, ugye. Aztán haza megy, ahol van számítógép. Minek neki egy százezres telefon-azon kívül, hogy felvághasson vele a barátai előtt???
2011. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

szerintem is!

használom szótárazásra,hírolvasásra,mindig ott van velem a net sok jó játék stb!

2011. aug. 6. 13:36
 6/30 anonim ***** válasza:

kedves előttem válaszoló!

a kérdező kommentjében láthatod,hogy ki lehet használni. És van nyár is nem csak suliidő,de ha elmennek osztálykirándulásra vagy pl unatkozik mert lehet,hogy kényelmesebb pl híreket olvasni amikor eszik,minthogy még arra menjen plusz idő

2011. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ugyanezeket egy olcsóbb, egyszerűbb telefonnal is lehet. Itt valószínűleg arról van szó, amit írtam, hogy fel lehet vele vágni a társak előtt.
2011. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
van benne 1,2 ghz-s proci 1 giga ram gyors erős jó kijelző,sok alkalmazást lehet egyszerre futtatni rajta,szép felbontás nagy kijelző!
2011. aug. 6. 13:55
 9/30 anonim ***** válasza:

Na de most komolyan !

Mi a francnak ez neked ? Ott a géped...

2011. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Azt megértem, hogy nem akarja valaki egy havi fizetését a gyerek telefonjára költeni, én sem tenném, hisz majd vegyen luxustelót magának ha dolgozik, de az, hogy nem tudná kihasznalni, butaság. soha jobban nem tudtam kihasznalni egy telefont, mint 15-20évesen. pont egy felnott az aki tobbnyire csak telefonal, smst-t ír.
2011. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!