Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Spicához...

Samsung Galaxy Spicához milyen wifi router-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni,hogy Galaxy Spicához milyen routert vegyek wifizés céljából? Linksys , D-Link típusú routereket használnak a faluban legtöbben utána érdeklődtem,de hogy melyik jobb a telómhoz,azt nem tudom. Segítenétek légyszi? köszi:) nem muszály ilyen típushoz ragaszkodni,kinek milyen ötlete van meghallgatok mindent!:) Jah és még annyi,hogy ne 20 ezres routerben gondolkozzatok légyszi hanem olyan 5-6 ezresben:) köszönöm üdv.
2011. aug. 7. 16:10
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Tökmindegy milyen a router. Semmi köze ahhoz, hogy milyen telefonod van.
2011. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a gyors váaszt!:)
2011. aug. 7. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A router márkája az szerintem lényegtelen. Húgoméknál egy Tplink van (pontos típust nem tudok), nálunk meg egy Linksys wrt54g. Mind a kettő jól működik mindenféle eszközzel.
2011. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!:)
2011. aug. 7. 16:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! 2Mb/s netem van és neten nézegtem routereket: Sebesség: 10/100 ez azt jelenti,hogy az én netemhez nem való csak 10Mb/s,vagy afelett? köszönöm.
2011. aug. 7. 16:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Wifi-s router vegyél, erre érdemes figyelned, másra nem igazán, esetleg hatótáv. De az az igazság hogy ma már meglepően jók még a 4-5-6e Ft-os routerek is.


D-link 4700Ft, második emeleten (igaz, nem vasbeton) elsőn, földszinten minden szóbában elérem, teleszórja a kertet, még az utcán is látom a jelet.

2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet,de az mindegy hogy milyen sebességű a netem? Írtam előzőleg,hogy 10/100 sebességű routert néztem az azt jelenti,hogy az én 2 megás netemhez nem jó? üdv.
2011. aug. 7. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó, ez az érték helyi háló sebessége, a netsebességnek ehhez igy nincs köze.
2011. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget rendesek vagytok!:)
2011. aug. 7. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!