Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az a ceruza ami a Nintendo...

Az a ceruza ami a Nintendo ds-hez jó, az a kapacitív érintőképernyős telefonokhoz is jó?

Figyelt kérdés

gondolok itt a samsung montéra, ami ugye csak ujjal működik.

ez pedig a ceruza:

mivel stylus, gondoltam h jó hozzá mert olvastam hogy a kapacitivokhoz ilyet kell használni, azonban kicsit utánakerestem és láttam hogy a kapacitív csak "aktív stylussal" müködnek, mig a rezisztiv "simával" is.


[link]


2011. aug. 7. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kapacitív nem műkszik simával, mert az ujjadat érzékeli. ha mondjuk kesztyűvel használod úgy se nagyon működik.
2011. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti hogy amit belinkeltem, az sima és ne vegyem meg?:)
2011. aug. 7. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd meg!

kapacitív telók nem nagyon szeretik ha mással vannak böködve!

ez kifejezetten ujjra lett kifejlesztve!

2011. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ezzel biztos nem fog. de minek stylus? ujjal sokkal jobb kezelni
2011. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm!


egyébként, hogy miért kéne:

netezés közben néhol kicsi a link felülete... nem tudom jobban megfogalmazni. szóval nem tudok rákattintani amire akarok mert olyan kicseszett kicsi a gombja hogy nem találom el.

ja és opera mini, azaz ott nincs lehetőség nagyításra ami megoldaná a problémát (ellentétben az alap böngészöjével, ahol lehet nagyitani, de az sokkal több adatforgalmat csinál, szóval azt nem használom)

2011. aug. 7. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
csak nem x8? :)
2011. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!