Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70-es voltam, de kifüggetlenít...

70-es voltam, de kifüggetlenítettem a telefonom, hogy belerakjak egy 30-as kártyát, és ingyen facebook-ozzak, de amikor megpróbálok belépni facebook-ra, kiírja hogy a Szolgáltatás nem elérhető. Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A net nem állítódik át automatikusan!

Azt kizárólag kézi uton tudod módosítani!"

Igen ez így volt a tíz évvel ezelőtti SIM kártyáknál. Ma már nem így működik. Én is cserélgetem a 20 és 30 kezdetű kártyákat, soha nem kell állítgatni semmit. Bár ha 70-es szoftver van a készüléken csak ki lett nyittatva, akkor lehet hogy megmaradnak benne a Voda böngészőprofilok. Kérd le a szolgáltatótól a beállításokat és hozz létre egy új profilt.

2011. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amikor megvettem a telefont rögtön software-t frissítettem rajta, és nem vodafone-os van rajta most, tehát az miatt nem lehet. :S
2011. aug. 13. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Más ötletem már nincs mint a beállítások ellenőrzése, ill. amit írtam már, hogy hozz létre egy új böngészőprofilt. Ez még segíthet: [link] Ez egy pdf fájl, elvileg az s5230 T-mob beállításai.
2011. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a telefonom ezek a beállítások szerint, de úgy sem jó. Most már télleg nem tudom mi lehet a baj... :S
2011. aug. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!