Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone 858 Smart telefonról...

Sierra8 kérdése:

Vodafone 858 Smart telefonról lenne szó. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem egész jó kis telefonnak tűnik, de nem olvastam róla valami bíztató híreket..

Nekem leginkább zenehallgatásra kéne..Csak annyit tudtam meg, hogy folyamatos wifi/bluetooth-működés mellett kb egy napig bírja.. de ha mondjuk elsődlegesen zenét hallgatnék rajta, időközönként fényképeznék vele ezt-azt, meg fogadnék pár hívást?

Ha valakinek van ilyen telefonja, leírhatná a tapasztalatait :)

Tényleg olyan lassú, ahogy olvastam? (ma bemegyek majd egy vodafone üzletbe, hátha ki van rakva és ki lehet próbálni, de az gondolom nem adja vissza ugyan azt ..)


Még a Samsung e2652w (Champ 2 simes, wifis változata) érdekelne.. ez sem tűnik rossznak, egész jókat olvastam róla, viszont úgytudom, nagyon kicsi a képernyője.. Ha valakinek lenne ilyen, leírhatná, hogy nagyon zavaró-e vagy megszokható?

Végülis nekem annyira nem számít (betört képernyős Corbym van, alig van olyan rész a kijelzőjén, ami működne :D)

Előre is köszi :)

(Esetleg még ajánlhatnátok is telefont..lényeg a zene, bluetooth, kamera ..meg a wifi nem hátrány)


2011. aug. 10. 16:20
 1/4 anonim válasza:

Szerintem szar.


Zenehallgatásra minek smartphone amúgy?

2011. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
furcsa neve van az öcsédnek..Vodafone 858?? mik vannak...
2011. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ZTE Blade. Erről hallottál már? Nézz utána! ;)
2011. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó..tudom, hogy a legtöbben azt mondják az ilyen telókra, hogy "szar" .. a Samsung Corby-mat is kinevették, hogy úristen.. de nekem például ennek is bejön a formája, meg nekem tökéletes lenne, de ..mindegy mégis újítanék. Ha meg ilyen telefonod van és egyetlen szóval tudnád jellemezni, hogy "szar", akkor tényleg nem lehet valami jó, köszi a véleményt:)


Kétszer átolvastam a kérdesem, de még mindig nem jöttem rá, hol írtam egy szót is az öcsémről xD


ZTE Blade..hm jónak tűnik, csak azt elfelejtettem említeni, hogy 30-40et nembiztos, hogy kiadnék érte.. használtan 30 körül még elmegy, bár pénzfüggő.(most diákmelózok hónap végéig) ..Mindenesetre köszönöm, még átgondolom, hogy egyáltalán mit akarok. :)

2011. aug. 11. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!