Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Holnap megyek telefont venni....

Holnap megyek telefont venni. Melyiket ajánljátok, melyik a jobb? (játéra, multimédiás dolgokra! ) (TELEFONOK LENNT! )

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini/Sony Ericsson X10 Mini Pro/X8 ! Melyiket választanátok? (játékra, zenehallgatásra, internetezésre, stb., stb.-re kellene leginkább)
2011. aug. 10. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
X8, mert annak van a legnagyobb képernyője.
2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Sony Ericcson. Alapból szerintem jobbak, mint a Samsungok.
2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ZTE Bladeről mi a véleményed?
2011. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első, nem tudom honnan veszed, hogy az X8-nak a legnagyobb a kijelzője a felsoroltak közül, de ki kell, hogy javítsalak, a Samsung Galaxy Mininek a legnagyobb :)


Szerintem Galaxy Minit vegyél, jobb Droid van rajta(2.2-es, már támogatja a flash tartalmú oldalak megjelenetítését, mint pl. a youtube)

Kinézetre is üti, a szerintem "nem szép" X8-at.

2011. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ZTE Blade kínai ;):D
2011. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A helyedben várnék egy kicsit, és ezt venném meg:

[link]

2011. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Galaxy Minit vegyél, jobb Droid van rajta(2.2-es, már támogatja a flash tartalmú oldalak megjelenetítését, mint pl. a youtube)


Az oké, hogy a 2.2 támogatja a flash-t, de az armv6-os procival szerelt telefonok (márpedig a felsoroltak azzal vannak) nem igazán támogatottak még a flash tekintetében.

De ennek ellenére tényleg jobb lenne a 2.2-es androiddal ellátott telefon. Ezért legyen a galaxy mini.

2011. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bp1985 ***** válasza:
Galaxy mini
2011. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Samsung gagyi! x10 kicsi kijelző! Amire neked kell, az x8 a legjobb választás. Én is azt vettem ajándékba, előtte 1 hónapig teszteltem. Nagyon jó teló. Semmivel sem tud többet a 2.2 droid, amire szükséged lenne.
2011. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Galaxy Mini jobban néz ki.

Samsung nem gagyi... nem tudom honnan veszed ezt a baromságot. :O

Galaxy Mini kijelzője nagyobb


De egyébként ahogy érzed :D

2011. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!