Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire jó telo a samsung s5230?

Menyire jó telo a samsung s5230?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked pont jó lesz.
2011. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Üdv, nos figyelj attól függ mennyire hasznos számodra.Tehát ha csak telefonálásra játékokra használnád, esetleg facebook, meg képek zenék tárolására, akkor megfelel.Az árához képest tök jó, mert most érted akinek nem tetszik vegyen Corbyt vagy Champ-et, visszasírná az s5230-at.Tiniknek még megfelel, viszont már felnőttnek egy komolyabb telefont ajánlanék.Sony Ericson ARC, vagy androidos telókat . Nekem jelenleg s5230-am van, eddig semmi baja, de ha nagyobb leszek valószínűleg androidosat veszek.

14/L

2011. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

tini LÁNYOKNAK. helyesbítve. A suli egyik fiújának (köztük nekem sem) sincs ilyen telefonja. Csak androidos van nekik vagy iOS. Nem értem hogy a többiek miért akarnak ilyen f*s telefont mint az S5230 amikor már az ő árába is vannak androidos telefonok.


Röviden a véleményem, tapasztalatom, fél gyakorikérdések (telefon témaköri válaszolói) azt mondja a telefonról hogy: F*S.

2011. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

telefonálásra,sms írásra,zenehallgatásra megfelel

de,ha szeretnél olyan telót ami több mint egy évig bírja akkor egyértelműen androidosat vegyél!!:)

Máté:kikérem magamnak!én is lány vagyok(tini)és eszembe nem juta ilyen telót venni

csak androidosat,ios-at,vagy wp-s telót vennék!

14/L(nekem optimus me-m van)

2011. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
Mivel olvasni nem tudsz, ezért neked még sok is.
2011. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor: sok tinilány de vannak kivételek. és bocs :).
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

-"Nem értem hogy a többiek miért akarnak ilyen f*s telefont mint az S5230 amikor már az ő árába is vannak androidos telefonok."-


Talán mert nem mindenkit varázsol el a Linuxból átlopott telefon oprendszer.

2011. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott a symbian. Még az is jobb az S5230-nál.
2011. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ebben egyetértünk. A régi S60 verziók a mai napig jobban karbantarthatók és hackelhetők mint bármely más mobil oprendszer. De azért ne húzzuk le ennyire az s5230-at! A Samu mikor kiadta, nem viccből butította le annyira amennyirre. Ha az eredeti szoftverrel dobták volna piacra, több évig nem kellett volna senkinek az újabb típuskínálatuk. Mellesleg vannak olyan firmware-ek rá amivel még többet is tud a Linux kerneles Droidoknál.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Végülis felesleges ezen vitázni, ha rendeltetésének megfelelően használod, nem piszkálsz bele a rendszerfájlokba, akkor van egy tartós, könnyen kezelhető, formás készüléked amivel tökéletesen tudsz telefonálni, netezni, zenét hallgatni, filmeket nézni, fotózni, videózni, játszani, esetleg térképet nézni, (bár szerintem a GPS egy telefonra felesleges), és ha elhagyod nem buktál százezreket. Ha meg nem ezekre akarod használni akkor mutogatásra ott az "Almás" telefon, ha újdonság kell akkor meg vannak noname sorból frissen kirángatott hárombetűs játékok.
2011. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!