Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X8 vagy a ZTE Blade üzemideje...

X8 vagy a ZTE Blade üzemideje a jobb?

Figyelt kérdés
Folyamatos zenehallgatással, internetezéssel melyik meddig bírja? É a nélkül? Mert most akarok 2 két telefon közül valamelyiket megvenni, és sokat utazok ,ezért fontos az üzemidő, hogy sokat nyúzhassam, játszhassak, halgathasssam a zenét! Melyiket ajánljátok erre a célra?
2011. aug. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem x8 de egyik sem fogja 2 napnál tovább bírni.
2011. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem birtoklom egyik telefont sem, csak gugliztam ->


[link]


[link]


Tehát:


Blade: Készenléti idő óra 192

Beszélgetési idő óra 4


X8: Készenléti idő óra 446

Beszélgetési idő óra 4


Nem tudom, hogy zenehallgatásnál meg ilyen-olyan "médiázásnál" melyik a nyerő (mer' lehet, hogy egész máshogy alakul, mint ahogy az az adatokból várható lenne -látod, pl a beszélgetési idő megegyezik annak ellenére, hogy annak dupla annyinak kellene lennie, ha a készenléti időből indulunk ki); csak leírtam a tényeket:)

2011. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!