Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a megoldás? PLS HELP...

Boby21 kérdése:

Mi lehet a megoldás? PLS HELP (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Nokia mapsot szeretnék feltenni,azzal nincs is semmi gond,de crakelni kell hogy ingyenes legyen a GPS.Ez tanusítvány hibát ír,amivel nem is lenne gond,ha tudnám szignózni.Témákat amiket addig nem engedett telepíteni,szignózás után simán felmegy,vagyis nem azt rontottam el,de akkor mit is csináljak ha így sem jó?
2011. aug. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nokiara az ovi meg a mapsjai ingyen vannak nem?
2011. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig akármit néztem mind fizetős volt-.-" amit találtam azzal meg ez a szignózás dolog gázos nagyon:S
2011. aug. 16. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fizetős, ami az Ovi-n van..

Nagy betűvel kiabál, hogy Ingyenes. :)

Annyi a dolgod, hogy telefonban is belépsz az Ovi-ba, utána keresőbe is, h Ovi Térképe és kiadja, amit linkeltem. Amúgy meg tartalmaznia kell alapból térképet. Menü-ben a Térképek ikonnál kellene lennie. Ha nincs szedd le. Remélem érthető voltam.

[link]

2011. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!