Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távol vagyok a családomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol vagyok a családomtól, nem birom, mert honvágyam van? Mi a megoldás? Részletesen lejjebb

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves Egyetemista vagyok.Ukrán állampolgár.az a helyzet hogy magyarban tartózkodom, csak 2 hetente járok haza. mar eltelt 1,5 honap,de nem igazán tudtam beilleszkedni (nem vagyok barátkozós tipus). mi a teendő? mit csináljak!? mindig amikor visszajövök hétfőn, akkor nagyon nagy honvágyam van! mi a megoldás?remélem itt tudnak segiteni! mert Ukrajnában vannak barátaim! de ott 1sem tudott igazán segiteni! mit csináljak!?? bocs a hosszu szövegért
2009. okt. 11. 23:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
egyébként 240 kmre vagyok az ottonomtol, de nem ez a lényeg, hanem az hogy UKRAJNÁBAN MÁSOK az emberek!!
2009. okt. 11. 23:45
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Miben mások az emberek? Mert valószínű, hogy azokat a tulajdonságokat keresed a magyarországiakban. Mik lennének azok? Lehet, hogy kell még több idő. Én magyarországi vagyok, de amikor elmentem egyetemre, kellett pár hónap a beilleszkedéshez. És ha nem vagyok indiszkrét, 17 évesen hogy lehetsz egyetemista?
2009. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

17 éves egyetemista, ez jó!! :-DD


És még te mázlista is vagy, mert én nem 240, hanem 320 km-re vagyok a családomtól és a barátaimtól, és HAZÁN BELÜL!


Debrecenben vagy? Vagy Nyíregyházán?

2009. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Na gratu, égessétek a magyarokat az ukránok előtt... Röhögjétek ki azt, és hívjátok hazugnak aki azt állítja, hogy 17 évesen egyetemre jár... miért ne járhatna? van aki már 14-15 évesen egyetemre jár.
2009. okt. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
00:19: én nem nevetem ki őt azért, mert 17 évesen egyetemre jár, csak kérdeztem. Lehet, hogy náluk más az oktatási rendszer. Kíváncsi voltam.
2009. okt. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy Ukrajnában mások az emberek,de te itt vagy. Így van az mondás " vagy megszoksz vagy megszöksz." Azt írod nem vagy barátkozós típús. Ez elég nagy baj.Innentől kezdve mindegy,hogy melyik országban vagy,ha nem nyitsz az emberek felé,akkor nem fognak befogadni. Neked is akarnod kell. Senki nem fogja törni magát,hogy veled lehessen,ha te elutasító vagy.Muszáj barátkozni,főleg,ha még jó pár évet ide akarsz járni. Elhiszem,hogy hiányoznak az otthoniak,hidd el a Magyarországon élő egyetemisták,akik másik városban tanulnak,mint a lakhelyük ugyanezt élik át!

Neked kell tenni azért,hogy élhető körülményeid legyenek és jól érezd magad itt!A honvágy csak csillapodni fog,ha már van kihez visszajönni a koliba vagy az albiba,de teljesen senkinek nem múlik el.Szép is lenne,ha idővel már nem vágynál haza.De tegyél érte,hogy amikor itt vagy,akkor is jól teljenek a napok. Sok sikert hozzá!!!

2009. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Minden koleszos így van, decemberre elmúlik! Bírd ki! Barátkozz! El fog múlni. haza se akarsz menni. 30 kilóméterre is hazaszökdösnek, s aztán megszeretik!

Hidd el, az is így érzi magát, aki közelről van(csak ők 14 évesen átestek ezen)

Msn beszélj naponta a barátaiddal, de itt is siess beszélgetni, akkor hamarbb múlik ez el. Erőt, kitartást kívánok! S ha rád tör ez, imádkozz nyugodtan! Az Úrjézus is messze volt a családjától, s egyedül a hegyen :)

2009. okt. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Itt is mások az emberek, én Csabáról jöttem Győrbe, az 400 km, és egészen mások. Önzőek, gorombák. ahhoz. DE! Vidámak, gyorsan megoldanak mindent, és szórakoztatóak. Majd rájössz te is ott miben jók. Lég ynyitott. Keress Kelet-magyarországi barátokat. Borsod megye a legjobb, ők aleg-kedvesebbek. És valamiért Tolna is.
2009. okt. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írj nekem, majd én barátkozom veled! Mit tanulsz?
2009. okt. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nézd ki a legmagányosabb embert, menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy érzi magát, honnan jött, és mik a tervei.

Ha vidám társaságot látsz, menj oda, és kérdezd meg, csatlakozhatsz-e, mert te még nem ismersz senkit. A nagypofájúakat kerüld. H a valaki mégis goromba, peregjen le rólad. Hülyék Ukrajnában is vannak, nem?

2009. okt. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!