Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Defy, Ace, Wildfire S vagy...

Defy, Ace, Wildfire S vagy ZTE Blade?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 00:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az ára nem számít. Örülnék egy indoklásnak is :)
2011. aug. 17. 00:22
 2/11 cherry. válasza:
Ace :D egyébként [link]
2011. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdjük a sor végéről (elég gyakorlatias lesz)->


A Blade a legjobb ár-érték arányú telefon a piacon. A kijelző felbontása ezen az áron meglepően jó, kielégítő minőségű képeket készít a teló, az anyaghasználata tökéletes, a telefon kinézetével kapcsolatban ... háát mikor hogy látom:) élőben meg kell nézni, meg kell fogni. Nem valami gyors a telefon, laggolásra, szaggatásra hajlamos. A ZTE egyébként nem nagyon szabta át az os-t.

Nem támogatja a flash-t.

Wildfire S:


Ez ugye a Wildfire egy újabb kiadása... Megtalálható a szokásos HTC Sense kezelőfelület. 3.2 colos a kijelzője -szerintem kicsi a felbontása. Viszont maga a készülék szépen néz ki. Van flash támogatás. Meglepően gyors, folyamatos a működése, semmi szaggatás, minden klapfol.


Defy:


Strapabír... stbstb


Úgyhogy Defy!

2011. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Xperia Mini Pro (nem az x10). Sehol sincsenek hozzá tudásban az általad említettek.
2011. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Ace és Defy között vacilláltam anno, a többit mindet kizártam, a Defy mellett döntöttem, és nem bántam meg.
2011. aug. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A második kommentelő elég érdekes indokot adott...


Egyébként én is az Ace és a Defy között vacilláltam, az Acet választottam :) NEM BÁNTAM MEG..

Szerintem sokkal jobban mutat, illetve van rá android 2.3-as frissítés, és olcsóbb is, kb pont annyival olcsóbb a Defynél, amennyivel a D többe tud! :)

Nekem tökéletesen megfelel, úgyhogy Ace :)

2011. aug. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

DEFY: Rohadt jól összerakta a Motorola, erős hardver van alatta,kijelzője szép nagy, nagy a felbontás is. hivatalosan Froyo, de CM7-tel 2.3 is van rá, sok változás ugyan nincs, de érezhetően jobb lesz tőle a telefon. Meg persze strapabíró.


Ace: Gyengébb hardver (processzor órajelre ugyanannyi, de azért szerintem a DEFY-ben lévi TI OMAP 3610 erősebb mint a Qualcomm MSM7227, a RAM ugyanannyi és az Adreno 200 is jóval gyengébb mint a PowerVR SGX 530), ámde hivatalos 2.3, nem strapa, a kijelzője nagy, de a felbontás eszméletlenül kicsi. Barátnőmnek ilyen van (Nekem amúgy DEFY) és fáj tapizni.


Wildfire S: 600MHz-s proci és 512MB RAM. A RAM-mal még nincs gond, elég az a mai dolgokhoz, de a processzor nekem igencsak sovány. Az előző kettőben is 800-800MHz-s processzor volt, az ACE-hez jó viszonyítási alap, mert ugyanaz a processzor csak 200MHz-vel gyengébb. Kijelzője nekem pici (3.2") és a felbontás sem a legjobb (320 x 480 pixel), de a képe szebb mint az Ace-é, kisebb kijelző mégis ugyanakkora felbontás. 2.3-mas Androiddal fut.


Blade: Qualcomm MSM7227 600MHz-s processzor van benne. Ez koccra ugyanaz mint a Wildfire S-ben. 512MB RAM-ROM páros, ez is jó. Kijelzője 3.5", szép nagy és ehhez a ZTE-s fejlesztők belepakoltak egy 480 x 800-as pixelfelbontást, ami kimondottan szép képet ad. 2.2 van/lesz rá, azzal sokat fog javulni a készülék. Ár/érték arányban jó mobil.


Összességében én úgy hoznám ki, hogy:

1. Motorola DEFY

2. Samsung Galaxy Ace

3. ZTE Blade

4. HTC Wildfire S


Azért rakom a ZTE-t előrébb a Wildfire S-nél mert nagyobb és szebb a kijelzője.

Kamerafronton egyikről sem írtam, de úgyérzem ez lényegtelen funkció. Mindegyik belepakoltak egyet, amivel lehet fényképezni, érdemi különbséget a 2 kép közt még a számítógépen sem látni szerintem.

2011. aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
@04:20: Hogy tudna már többet? Gyengébb kb. minden téren. 2.3-mal bekerülő változásokból (amik csak a designban valósulnak meg, amúgy tényleg csak itt van különbség a Froyóhoz képest) semmit sem érzékelsz a Samsung TouchWiz UI-ja miatt. DEFY sokkal jobb.
2011. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a ZTE-re már kijött a 2.2

Szerintem a Motorola Defy.Bár az előzőleg leírtak alapján már biztos tudsz dönteni :)

2011. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor defy:)
2011. aug. 17. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!