Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S, ZTE Blade,...

HTC Wildfire S, ZTE Blade, Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés

Jelenleg Samsung 5230-am van, amit le szeretnék cserélni.Először kinéztem a Samsung Galaxy Minit.Azt mondják, hogy ez a telefon nem jó, mert nagyon pixeles a képe, kevés színből áll a kijelzője.Aztán gondoltam, hogy akkor jó lesz a ZTE Blade mert annak a színei szebbek, jobbak.De erről meg azt mondták, hogy szörnyen rossz minőségű anyagból készült.Most ott tartok, hogy a HTC Wildfire S telefonja lehetne a nyerő, de én ennek is utánanéztem.Szinte csak jókat írnak róla, de az a helyzet, hogy a T-mobile oldalán a telefon leírásánál én úgy látom, hogy ez a telefon is annyi szín megjelenítésére képes, mint a Samsung Galaxy Mini.

Ha van valakinek HTC Wildfire S-e írja a tapasztalatokat, hogy milyenek a színei stb...

Szerintetek melyikkel járnék a legjobban?

Ja és ha mást ajánlotok akkor is ebben az árkategóriában, és feltétlenül androidos legyen.


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2011. aug. 24. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincs egyik telefonom,de:


Ha ezek közül kell választani akkor Wildfire S.

De miért nem várod meg hogy kijöjjön a T-Mobilhoz is az új SE Xperia Mini Pro?:-)

Az még a Galaxy Ace-nél is jobb:DD


De ha mindenképppen ezek közül kel akk Wildfire S,esetleg Galaxy Ace

2011. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat!

Azért nem várom azt meg, mert nem tetszik, és az mellett, hogy szeretnék egy elég okos telefont a küllem is számít.

A HTC Wildfire S-nek nem ronda, pixeles a képe?Mert őszintén megmondva én csak videón láttam ilyen telefont, élőben nem.

2011. aug. 24. 10:38
 3/17 anonim ***** válasza:

HTC Wildfire S-t vegyél ezek közül, messze veri a többit, a képernyője is jó attól függetlenül, hogy 262e színű, de nézd még meg a Motorola Defy-t nem sokkal drágább viszont jobb,

1.-nek üzenem a mini pro hétfő óta kapható a T-mobile-ba.

2011. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Köszönöm szépen hogy mondtad,csak utoljára a T-Mobil honlapját hétvégén néztem :-)

2011. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Galacy ACE!


Nekem wildfire-em volt, de cseréltem. Jó teló meg minden, de kapaszkodjatok, 2,5 szer kissebb a galaxy ACE-nél. Okos, meg minden, de nem jobb. Nagyon apró.

2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
na most pedig te kapaszkodj meg, mi a Wildfire S-ről beszélünk, aminek pedig nem sokkal kisebb a képernyője az ACE-nál.
2011. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Wildfire S. Lehet hogy kevesebb szín, de a 3.2-es képernyő ezzel a színszámmal és felbontással nem ronda.
2011. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:18


Igen, én is arról beszélek. A kijelzője nem sokkal kisseb, de a telefon az!

2011. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg? pont az a jó, nem kell egy féltéglát cipelni a zsebembe.
2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudud milyen kicsi a különbség a 3.2 (vagy 3.3) és a 3.5 között? Tudod hogy nem a képernyő miatt mondanak féltéglának egy telefont hanem a TELEFON MÉRETE miatt? :)
2011. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!