Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 20 000...

Milyen telefont vegyek 20 000 forint környékén? Én a SE yendo -ra gondoltam. Szerintetek jó választás? Vagy ennyi pénzből kihozhatok valami jobbat? De légyszi vagy SE vagy Nokia legyen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nokia: számíthatsz a f*s szintekre f*s OP rendszerbe csomagolva.


SE: számíthatsz Noname rezisztív kezelhetetlen telefonokra


20.000-ben ha jót akarsz akkor Vodafone 845 vagy 858 smart vagy a 3.000-el több T-mobile Move.


Ha mindeképpen SE kell rakj még hozzá 15.000-et és SE Xperia X8.


Válassz: kezelhetetlen noname OP rendszer vagy symbianos sz*rok?


Ha csak a 2 közül lehet akkor már inkább Nokiát ajánlanék de ebben az árban a 2 gyártótol normális telefon nincs.

2011. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában bármit megvehetsz, de ajánlom a Sony Ericcsonokat Samsungokat, mert azokban van 3D támogatás, ha játszani is akarsz, persze csak java de akkor is. Ennyi pénzért inkábbb valami noname androidosat vennék a vateráról.
2011. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en ennyi penzert nem igazan vennek erintoset 20ezer alatt vegyel gombosat. azokbol barmelyik jo
2011. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

AZ utolsónak igaza van. Ne vegyél érintőset, mert fél év után a kukába se dobhatod, olyan rossz lesz.

Ha még hozzá tudsz dobni kb. 5ezret, akkor a Samsung Chat-et ajánlom. Qwerty billentyűzete van, és viszonylag strapabíró is. És Tmobilnál tudom, hogy DOmino csomagban olyan 25.000Ft körül van, használtan olyat 10-15ezer.

Nokiát semmiképp se vegyél 40.000 alatt érintőset. Nem nagyzolni akarok, de az tényleg nem egy jó.

SE Cedar esetleg még szóba jöhet. Az egy viszonylag strapabíróbb.


Szerintem mindenképp gombosat vegyél.

2011. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40.000 fölött sem szabad Nokiát :D.
2011. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak nokia érintőset ne a gombosaival meg a qwerty billeseivel nincs semmi gond
2011. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!