Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az apple viselkedés...

Vélemények az apple viselkedésről?

Figyelt kérdés
Legyen belőle rodhadt,kukacos alma?Szerintem igen.Attól hogy szarok a termékei nem kell mást b@sztatni.Igazam van?
2011. aug. 20. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszik, ők szarták a spanyolviaszt. Megvádolta a Samsungot DESIGN LOPÁSért. Mert a telefon téglalap alakú és fekete. B.aszd meg. Meg midnenkivel pereskedik...
2011. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Perben van a HTC-vel és 12 szabadolmra hivatkozott amiből 2 volt igaz.


Perben lesz az LG-vel

Perben van a Google-al

Perben van a Samsunggal és az összes létező okostelefonja a tét.


Megrohadhatna ott helyben.

2011. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Én elfogadom, mert ezek csak nyavajás telefonok. Én remélem, hogy az Apple nyeri a pert.
2011. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alma rajongó, de elismerem, hogy jók a termékeik. Egy Apple termékem sincs, telefonból is csak egy Samsung SGH E250 telefonom van, habár te biztos a "nagy" Samsung GS2-vel klotyózol, alszol meg minden.
2011. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy Ace-m van. Előtte nekem SGH-E250-em volt.


Azért nekem teljesen felesleges lenne egy S2. Ki sem tudnám használni. Nekem telefonból nincs vágyam csak TV-ből :D.

2011. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok Apple rajongó, és elismerem, hogy az összes terméke kib@szottul drága ahhoz képest, amit tud, plusz a pénzemért nem azt kapom, amit akarok, hanem amit ők akarnak.


[link]

2011. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem bek*phatják.

Az a gagyi iPhone jük meg egy vasat sem ér.Egy értelmes alkalmazást se lehet rá rakni, csak 100000 ilyen fingós-böfögős játékot.

Ott roh*djanak meg ahol vannak.

Szánalmas az egész alma család...-.-"

2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Részben megértem az apple viselkedését , jobb telefonokat csinál a samsung, olcsóbban , persze hogy sokan inkább a samsungot veszik meg, ez piszkálja őket. Másrészt a jó ötleteiket, megoldásaikat ellopták ? ez lehet hogy igaz , de akkor most az autóiparban a T-model másolásáért (és a jó ötletek , megoldások lopásáért) feljelentené és perben állna az egész világgal a Ford ??? vagy hogy van ez ?

szerintem az apple félti a "kis" piacát , mivel pénzéhesek és ezért akár "háborúzni" is képesek ...

2011. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kedves 18:37


Nekem sem s2-m van mert szerintem marha drága.Nekem zte blade em van.De szerintem amit az apple csinál az felháborító.

2011. aug. 20. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:

igen felháborító!

csíra egy cég. nem tudják elviselni hogy a Samsung és az Android jobb!

2011. aug. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!