Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az apple viselkedés...

Vélemények az apple viselkedésről?

Figyelt kérdés
Legyen belőle rodhadt,kukacos alma?Szerintem igen.Attól hogy szarok a termékei nem kell mást b@sztatni.Igazam van?
2011. aug. 20. 16:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem felháborító!! Mivel az apple joggal perel! Egyszerűen mindenki őt másolja (csak gagyibban) és aki azt hiszi h. Irigy a samsungra az nézzen körül hogy hány iphone es mas almás termek van az utcan ráadásul itt magyarországon szoval amerikaba meg szinte mindenkinek iphone-ja van.
2012. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
És kulonben CSAK a csorok szidjak az apple h. Nem eri meg de ha lenne ra penzuk biztos vok benne hogy megvennek!
2012. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi az a szó hogy csóró?! Nem hívunk így senkit! Én se csórózok le senkit, mert nekem több pénzem van. Neked jól esne ha lecsóróznának? Nem igaz hogy másképp nem tudtad volna megfogalmazni...
2012. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!