Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? (Apple...

Valaki tud segíteni? (Apple Iphone 3Gről van szó)

Figyelt kérdés
Felrakom az USB-re az Iphonet, belépek Itunesba, és felrakom rá a zenéket addig stimmel, de mikor Applykálom letörli róla a zenéket, de csak azokat, pedig 16GB-s szóval van rajta hely. Ha viszont nem Applykálom csak simán lehúzom USBről rajta maradnak a zenék, viszont amikor vissza dugom, és megint belépek Itunesba, akkor elkezdi magától szinkronizálni és ha nem szakítom meg akkor újból leszedi a zenéket. Valaki tudna segíteni, mi lehet a baja?
2011. aug. 21. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baja, de ennyi pénzért még használni sem lehet Iphone-t? Tudtam én, hogy az Iphone-ok használhatatlanok, és csak a használt almát kell fizetni :D
2011. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kivannak pipálva a Music résznél a előadok ? csak azokat szinkronizálja rá amik kivannak. És ha másik gépröl tetted rá, és bedugod a sajátodba akkkor automatán törli mivel egszerre 1 iTunes könyvtár lehet fenn
2011. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!