Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy más androidos...

Iphone vagy más androidos telefon?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 00:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
amm fiú vok :D
2011. aug. 22. 00:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha menőzni akarsz akkor iPhone, ha használni rendesen akkor Android.
2011. aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Menőzni vegyél iPhone-t

Használni és nem csak játszani pedig androidot.


[link]


és olvasd el ezt hogy megtudd hogy az a szemét apple már nyert 1 pert a samsung ellen és betiltották 4 telefonját amerikában és 1 táblagépét itthon.

Most az egész galaxy családot akarja


De perben van még a HTC-vel a Google-al és lesz az LG-vel.

2011. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1: azért áll velük perben (Samun kívül) mert ŐT perelték be.

2: egy barátom most vett SGS után Wines telót, Mango betával, és állítása szerint jobb mint a Droid, sokkal. neki a vége felé már egyre bugosabb volt, lassú volt, fagyott, pedig nem balf_sz hozzá (már amennyire egy programozó, tech-geek tud lenni)

2011. aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

android a mikrokernel miatt halálra van ítélve, hacsak nem szabja át a Google nagyon.

hatalmas tévedés, hogy az lenne a legjobb platform.

2011. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
DROID
2011. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a HTC-t az Apple perelte be és az LG-t is az apple fogja.
2011. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

annyira utálom mikor azt mondják valakinek hogy ha menőzni akar akkor iphone... miért lenne menőzés??? Ugyan nincs nekem iphoneom... de azt szeretnék, és nem menőzésből. minden ismerősömnek androidos van és csak szenved vele.

Nekem egy ipod touchom van, nem tudom mennyiben tér el a telefontól, csak telózni nem lehet vele nagyjából majdnem ugyanaz, és semmi bajom vele. nemfagy, nem lassu.


Sokuknak az itunesal van baja, mert nem tudja használni, pedig nem nagy kunszt.


Nem azt mondom az android rossz, csak én eddig nem épp azt hallottam róla, hogy ilyen jó meg olyan jó.


ja és nem vagyok se sznob, se menőző.


Sziasztok :)

2011. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az iPhone-osok sznobok az Androidosok parasztos/bunkók. Túl bonyulult nekik még az iTunes is...
2011. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mivan azzal akinek iPhone-ja is van meg Androidosa is, vagy legalább az 1 volt neki? Az akkor egy sznob és paraszt is? Nem hinném.
2011. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!