Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade megbízhatósága...

A ZTE Blade megbízhatósága tényleg csapnivalóan fos?

Figyelt kérdés

Többen írtátok, hogy sz*r, nekem pedig olyan telefon kéne, ami kihúzza akár 2 évig is.


Ezt akkor nem ajánljátok? SE X8 megbízhatóságra jobb?


2011. aug. 22. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2 év garancia van minden telefonra, szóval ha nem is bárja ki, kapsz másikat... [ Nekem ballagásom óta van meg, és nincs vele gond.]
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én most vettem ilyen telefont kb. 5napja és az eddigi tapaszalatom alapján nagyon is jó, megbízható.

Ilyen telefonra vágytam, és most meg is kaptam amire szükségem van. Keresztanyámnak is ilyen van és imádja.

2011. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
A Blade tényleg rosszul van össze rakva, hiába van rá 2 év garancia, letöltesz rá pár fizetős alkalmazást, aztán tönkre megy a képernyője, ugyan a telefont kicserélik, de a pénzedet b*szhatod.
2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én azt akartam venni, de sajna nem volt a boltban. Így Galaxy Mini lett, de lehet hogy jobb is.
2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szar. Mindenben veri az X8-at, és ezt tapasztalatból mondom.

A régi, első generációs készülékek voltak hibásak, A MAIAK HIBÁTLANOK!

Ennyi pénzért messze a legjobb választás a Blade. Egyedül azért kerül ennyibe, mert a ZTE új résztvevő a mobilpiacon és szeretnének tábort szerezni maguknak. Ha HTC lenne a gyártó, az emberek kétszer ennyiért is megvennék.


És ezeket 3GS tulajként mondom. Ha most kéne telefont vennem ennyi pénzért, kizárt, hogy mást vennék.

2011. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Hát 5 nap alatt aztán meg lehet mondani, hogy megbízható-e...


Nekem 2 hónap alatt 3x cserélték garanciában. Most már nem fogják, mert ma vettem egy xperia mini pro-t.

A kisebb kijelző ellenére is alázza a blade-t és ha még karácsony környékén lejjebb megy az ára...

2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
x10 mini pro esetleg kamerában jobb a Blade-nél, minden másban kegyetlenül alulmarad. A képernyő felbontása meg egyszerűen szánalmas. :)
2011. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
és ki beszélt x10 mini pro-ról? xperia mini pro-ról volt szó.
2011. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Panda Péter ***** válasza:
érdekes, hogy ez a "ZTE Blade szar"tévhit ugyanúgy bennemaradt a köztudatban mint az "AsRock szar" vagy a "HP notebook szar" holott egyik sem igaz.
2011. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 hurikan23 ***** válasza:

Bennemaradt, az lehet, de nem véletlenül szvsz.

Ismerősnek van egy szervize és nem pl. x8-at visznek hozzá a legtöbbet, sőt szinte alig, hanem blade-t.

Garanciával is foglalkozik, mivel t-mobile-hoz tartozik. Júliusban kb 40 db-ot cseréltek garanciában...

Ha neked blade-d van, lehet, hogy jót fogtál ki, de szvsz a megbízhatóságról nekem nem a blade jut eszembe legelőször...

2011. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!