Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade megbízhatósága...

A ZTE Blade megbízhatósága tényleg csapnivalóan fos?

Figyelt kérdés

Többen írtátok, hogy sz*r, nekem pedig olyan telefon kéne, ami kihúzza akár 2 évig is.


Ezt akkor nem ajánljátok? SE X8 megbízhatóságra jobb?


2011. aug. 22. 20:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Erre a telóra én is at tudom mondani amit hurikan23 írt 8.22 22.27-kor:


"Ha neked blade-d van, lehet, hogy jót fogtál ki, de szvsz a megbízhatóságról nekem nem a blade jut eszembe legelőször..."

2011. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem már több mint fél éve megvan, de bajom még nem volt vele. Sőt. Nemrég kezembe vettem egy x8 at és egy galaxy s-t. Azt kell hogy mondjam, hogy akkor sem cserelnem el rájuk ha fizetnének érte.
2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 bp1985 ***** válasza:

Nemrég kezembe vettem egy x8 at és egy galaxy s-t. Azt kell hogy mondjam, hogy akkor sem cserelnem el rájuk ha fizetnének érte.


Azért egy galaxy s-hez ne hasonlíts egy játéktelefont.

2011. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
5 választ olvasram el és ledöbbentem hogy van aki azt állítja hogy sz@r...az én blademet első héten kb 4 szer ejtettem le fejmagasságból aszfaltra ebből két ütést a teteje egyet a képernyő és egyet a bal oldal kapott. De tartósan a bal oldal sérült és az is csak az ezüstcsík a kövektől.Mégcsyk a hátlap sem esett le...Tényleg ilyen mocskosul sz ar lenne az összerakása?Galaxy tab van mellete és mindenre ezt használom goldolkodom hogy a tabot eladom.Nekem egy 2.3 gréndroid v5 fut rajta már jó rég óta és semmi baj vele.Ja igen megjegyzem minden tedzt dícséri az összerakását ti meg erre csak annyit mondtok hogy ''ja tényleg sz,ar''.Most is arról írtam és mivel ergonómikusabb mint egy féltégla fél kilós szamszung galaxy s2 ezért jobb.A se x8 at nem ajánlom egyrészt az összerakás miatt. Másrészt a frissítésdi a sebessége miatt.A kernel megmarad minden esetben az 1.6 é csak a verziószámot írják át.Androiddal egy moddolt uphone is megbízhatóbb.
2011. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ja xtízs,zar ígymegúgy.Az ismerettségi körömben 14 re nőtt a számuk az x szériás g,eciknek és kemény két hételn belül egyiknek kijelzőcsere a ez egy xtíz a másik xtíznek meg kuka merg szó szerint elfüstölt a processzorhúzogatástól és a többi 4 egy léjtéstől.: szétment a qwerty,meghalt az antenna,eltört a kijelző és eldurrant az akksi.Az x8 asokból nincs ennyi baj ott 3 vallot kudarcot: képefnyő 3. Csere után is pixelesedik,a másiknak csak esztétikai hiba (az említett két hét alat már plussz hát/előlapot kellett venni) a harmadiknak a mikrofon szállt el.Ezen kívül az5 zte bladeből nekem van léjtés miatt karc, és egy másiknak pedig volt szoftver miatti pixelesedés amit3 perc volt orvosolni egy green v5 el. Csak ennyit a sonykról.Kíváncsi vagyok a volt oszgtársamnak mi fog történni a háten az x10 el.
2011. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttibe nem uphone ról van szó hanem ájfónról
2011. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66 %- ban hasznos válaszokat

ad.

A válasz megírásának időpontja: 09 -04 01 :04


na azért ne rohogtess már! csak csodálkoztam h mennyire xar a galaxy pedig annyira dicsérték a reklámban. mondjuk lehet h nem lenne annyira xar ha nem lennék már blade tulaj. az árkülönbségről pedig ne is beszéljünk. a blade árából kaps egy x8at pedig amennyit elkerhetnenek érte abból kihonne akár egy drága htc.

2011. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!