Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade megbízhatósága...

A ZTE Blade megbízhatósága tényleg csapnivalóan fos?

Figyelt kérdés

Többen írtátok, hogy sz*r, nekem pedig olyan telefon kéne, ami kihúzza akár 2 évig is.


Ezt akkor nem ajánljátok? SE X8 megbízhatóságra jobb?


2011. aug. 22. 20:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8%

21:29

Mint láthatod oda írtam, hogy az eddigi tapasztalataim alapján megbízhatónak találom.

Anyámnak x10 mini pro van és bánja, hogy nem ZTE-t vett. Mindenkinek más jó.

De te biztos jobban tudod :)

2011. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
6%

Ismeretségi körömben 4 Blade van. Anyámé, két kollégámé és egy haveromé. Tudjátok, hogy melyiket kellett eddig szervizelni? Egyiket sem.

Akinek van egy kis ideje, az feltehet főzött ROM-ot a Blade-re, ami megalázza teljesítményben az Xperia Mini pro-t, de a Samsung Galaxy S-t is utoléri simán. A gyári romot, amivel kijön a telefon (akár 2.1, akár 2.2), felejtse el mindenki!

2011. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Panda Péter ***** válasza:

én nagyon szeretem a blade-et, de azért ennyire nem jó, egy MSM7227 sose fog utolérni egy snapdragont teljesítményben, szóval amit írsz ordas nagy túlzás.

viszont defytől lefelé mindent ver.

2011. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek van egy kis ideje, az feltehet főzött ROM-ot a Blade-re, ami megalázza teljesítményben az Xperia Mini pro-t."


Nekem van mini pro...

És ha én is felraknék rá főzött romot meg felhúzom a procit, pl. 1.2 Ghz-re?

Amúgy ha te felteszel a bladed-re bármilyen főzött romot meg felhúzod a procit a maximumig, akkor se lesz 1 Ghz, ami a mini pro-ban alapból van.

De többek között ami miatt nem blade-t vettem az a flash.

Tehetsz rá bármilyen romot, amíg az adobe ki nem adja armv6-ra is addig blade-n a büdös életbe nem lesz, míg a mini pro-n van...

2011. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 hurikan23 ***** válasza:

"Ismeretségi körömben 4 Blade van. Anyámé, két kollégámé és egy haveromé. Tudjátok, hogy melyiket kellett eddig szervizelni? Egyiket sem.

Akinek van egy kis ideje, az feltehet főzött ROM-ot a Blade-re, ami megalázza teljesítményben az Xperia Mini pro-t, de a Samsung Galaxy S-t is utoléri simán. A gyári romot, amivel kijön a telefon (akár 2.1, akár 2.2), felejtse el mindenki!"


Na ilyenkor hol van asdfvb aki keményen beszólt x8-al kapcsolatban, mert valaki rootolni merészelte volna a memkártyára telepítés miatt és azzal elveszik a garancia. ("de ha úgy csesződik el a mobilod, hogy nem tudod unrootolni, akkor szivacs. normális telefont kell venni, amin normális rom van gyárilag")?

2011. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Amúgy kib@szott jó a mini pro a 3 hüvelykes kijelző ellenére is.

Van egy defy-m is azt is alázza sok szempontból.

Lehet, hogy a defy-t el is fogom adni, ha valakit érdekel egy 1.5 hónapos rootolt defy akár küldhet privit.:D

2011. aug. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Na ilyenkor hol van asdfvb"


Készül holnapra az újabb adag X8 fikázásra...

2011. aug. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"x10 mini pro esetleg kamerában jobb a Blade-nél, minden másban kegyetlenül alulmarad. A képernyő felbontása meg egyszerűen szánalmas. :)"


Sehol nem írtam X10 mini pro-t. Az a szánalmas inkább aki még ma is keveri a kettőt, de az még szánalmasabb ha nem is ismeri...

2011. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Áprilisi készülék van a családban, hibátlan.
2011. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Sajna az. Inkább Galaxy Ace.
2011. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!