Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első androidos készüléknek...

Első androidos készüléknek melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak szeretnék venni.A telenor szolgáltatónál.Ha lehet akkor maximum 55 ezer forint legyen.A fiam 13 éves.
2011. aug. 23. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Motorola Defy (bár épphogy drágább), viszont mivel strapatelefon ezért ha nem vigyáz rá sem lesz semmi baja.
2011. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs a telenornál,és drágább is.Nem fér bele a keretünkbe.Én néztem a HTC Wildfire-t és a sony ericsson xperia x8-at,galaxy minit,ZTE bladet.Csak a zte-vel az a baj hogy ha elromlik mikor lejár a garancia akkor nem lehet hozzá külön alkatrészt venni.Úgyhogy ez kizárva.
2011. aug. 23. 09:28
 3/12 anonim ***** válasza:
samsung galaxy ace v. mini
2011. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
13 éves gyereknek egyáltalán minek 55 ezer forintos telefon? El fogják lopni tőle, vagy (Isten ments, hogy így legyen) esetleg meg is késelik érte. Egy 13 éves gyerek még védtelen bárkivel szemben, ezért nem szabad neki drága kütyüket venni (nem irigység vagy ilyesmi, csak egyszerűen a saját biztonsága)
2011. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is a Defy-t ajánlom, főleg ha valamennyire ért is a telefonokhoz.

Innen megrendeled és veszel bele egy Telenoros kártyát:

[link]

Vagy ha nem olyan sürgős akkor megvárjátok, hogy ki jöjjön a Defy+, és akkor veszitek meg, mert akkor egy 5-10.000-er lefog menni a sima Defy ára.

2011. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S II :)

vicceltem. ez nagyon drága :D

Inkább Galaxy Ace

2011. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
samsung galaxy mini szerintem
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55k környékén az új Xperia Mini Pro (nem az x10 mini).
2011. aug. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem első okostelefonnak, főleg egy 13 éves gyereknek bőven elég egy Samsung Galaxy Mini is. [link]

Mindent tud, ami kellhet, akkor meg minek drágább? Ha meg idióta osztálytársai vannak, akkor úgyis cikizni fogják még egy 55e Ft-ossal is...

Én még emiatt is félnék, nehogy ellopják tőle.

2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha meg idióta osztálytársai vannak, akkor úgyis cikizni fogják még egy 55e Ft-ossal is..."


Hát az új mini pro-val nem fogják szerintem cikizni.

1 Ghz proci, flash támogatás, adreno 205 grafikai chip.

55 ezer környékén van a nyitó ára, ennél jobb szvsz nem kell, de azért olyan gyenge se legyen, mint a galaxy mini.

2011. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!