Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S, ZTE Blade,...

HTC Wildfire S, ZTE Blade, Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés

Jelenleg Samsung 5230-am van, amit le szeretnék cserélni.Először kinéztem a Samsung Galaxy Minit.Azt mondják, hogy ez a telefon nem jó, mert nagyon pixeles a képe, kevés színből áll a kijelzője.Aztán gondoltam, hogy akkor jó lesz a ZTE Blade mert annak a színei szebbek, jobbak.De erről meg azt mondták, hogy szörnyen rossz minőségű anyagból készült.Most ott tartok, hogy a HTC Wildfire S telefonja lehetne a nyerő, de én ennek is utánanéztem.Szinte csak jókat írnak róla, de az a helyzet, hogy a T-mobile oldalán a telefon leírásánál én úgy látom, hogy ez a telefon is annyi szín megjelenítésére képes, mint a Samsung Galaxy Mini.

Ha van valakinek HTC Wildfire S-e írja a tapasztalatokat, hogy milyenek a színei stb...

Szerintetek melyikkel járnék a legjobban?

Ja és ha mást ajánlotok akkor is ebben az árkategóriában, és feltétlenül androidos legyen.


A válaszokat előre is köszönöm szépen!


2011. aug. 24. 10:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Máté te most mit álmodtál? ő mondta, hogy kicsi a telefon, és azért ne vegyen ilyet, én meg mondtam, hogy a képernyője nem kicsi, erre ő mondta, hogy ő a telefon méretére írja, én meg erre írtam, hogy pont az a jó, hogy a képernyője "nagy" de maga a telefon meg kicsi.
2011. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ :)

Pénteken megyek a T-mobilba és megnézem mindhárom telefon képét, hogy mennyire szép, addig meg itthon tanulmányozom a teljesítményt tudást stb...Most nagyon a HTC Wildfire S felé hajlok....Nem zavar, hogyha kisebb a telefon, a képernyője ne legyen nagyon kicsi, és a színei legyenek szépek, ill. ne legyen pixeles.

Úgy gondolom, hogyha a Galaxy Minit nagyon sokan "szídják", hogy ronda a képe stb...És a ZTE Blade is elég sok panaszos véleménnyel "dicsekedhet" akkor a Wildfire S-el járok a legjobban.Azon kívül, hogy kicsinek mondjátok a kijelzőjét mást panaszt még nem hallottam róla.

A Motorola amit ajánlott az egyik válaszadó nem tetszik.És nem akarok olyan telefont ami nem tetszik.


Köszi még egyszer a válaszokat!

2011. aug. 24. 12:58
 13/17 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy a ZTE feleannyi idő alatt lemerül mint a másik kettő...Legalábbis ezt írják.
2011. aug. 24. 13:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a képernyője, csak az egyik "nagy tudású" írta, hogy maga a telefon kicsi, de hogy ez őt mért zavarja.
2011. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Szia! Nekem Htc-m van (ezüst), és nagyon szeretem. Kb. akkora mint a galaxy mini, viszont a képernyője sokkal-sokkal szebb. Gondolkodtam az Ace-n is, de nekem az már nagy volt.
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Elegem van ezekből a "nagy tudásúzásokból".


A telefon is is kicsi, és sonak panaszkodnak rá, hogy javíttatni kell. Lehet neten nem olvasod, de NEKEM EZ A KÉPESÍTÉSEM. Lehet mocskolódni hülyézni stb.

A középkategóriás telefonokhoz képest igenis apró a készülék. De ez ízlés kérdése. Tudnék még rá rengeteg negatívumot mondani, de nem fogok, neadjisten, még kontrázni tudnának a szájhősök.


Kérdem én, miért kell egy embert egyből hülyézni, mikor a véleménye eltér a sajátunktól??

Ez a gond az emberiséggel, ezért járunk ott ahol.

2011. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Na!Nyugodj már meg....Először is a háborgásod okát sem értem, mert itt senki nem írt olyan lekezelően és sértően mint te!Másodszor nem tudom szó nélkül hagyni azt a mondatodat amiben a bunkó emberek miatti visszamaradottságát említed az országnak...Gondolj már bele, lehet, hogy más nem ért veled egyet, és ezt nem pont úgy mondja meg ahogy te azt elvárod, de te ugyanolyan bunkón válaszoltál rá vagy még bunkóbban.

Te sem vagy jobb, leégetted magad, megalázó volt számodra, lejárattad magadat.Senkit nem sértettél meg a háborgásoddal, csakis neked volt ez égő.Te szidsz másokat a modortalan válaszuk miatt?Hogy jössz te ehhez amikor te legalább olyan leépítő vagy az országra nézve, ha nem jobban.

Ne haragudjatok, nem bírtam megállni, hogy ne világosítsam fel kicsit az embereket, szeretném ha az én kérdéseim alatt nem lenne erőfitogtatás meg bunkózás.

2011. aug. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!