Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben tud többet az eredeti...

Miben tud többet az eredeti BlackBerry, mint a másolatai (F9800, H9800)? (Mert árban a másolatok 5szöröse az eredeti) Aki ismeri a másolatokat, az mondana róluk véleményt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 00:16
 1/6 anonim válasza:
én nem rég rendeltem egy kínai oldalról BlackBerry M9000-t, és elmondhatom hogy az enyémmel semmi probléma nincsen. tökéletesen működik minden funkciója és 60 helyett 15ezerbe került csak.
2011. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
ha nem üzleti felhasználásra kell, akkor teljesen felesleges blackberry-t venned, klónt meg mégannyira.
2011. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem rohad szét fél év alatt.

De szerintem is felesleges divatból megvenni.

Inkább add nekem az árát!

2011. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
há nemtudom, én 18000-ért vettem az eredeti blackberym, igaz, hogy előfizetéses vagyok mindehhez. Nekem se érne meg 80000-et, de így jól jártam... Ha kártyás lennék, akkor inkább választanék egy olcsóbb androidos telót mint egy bb másolatot amúgy...
2011. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" én nem rég rendeltem egy kínai oldalról BlackBerry M9000-t, és elmondhatom hogy az enyémmel semmi probléma nincsen. tökéletesen működik minden funkciója és 60 helyett 15ezerbe került csak."


Az eredeti 3 év múlva is jól működik.

2011. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Titkositás. A blackberry a hozzá való szolgáltatással az igazi.

Itt olvashatsz erről

[link]

2011. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!