Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini pro telefonom van és állandóan lemerül az egyenlegen pedig nem telefonálok. Miért van ez? és hogyan lehetne "kikapcsolni" ezt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazások a háttérben használják a NET-et frissítésre stb..
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok APN on-off Widget
2011. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és azt hol lehet?? XD bocsánat de tényleg elég hülye vagyok hozzá mert nemrég kaptam..XD..:(
2011. aug. 26. 12:46
 4/7 anonim válasza:

Menü-Beállítás-Fiók és Szinkronizáció-Háttéradat forgalom(a pipát kiveszed)(android 2.2)

ha a netet akarod kikapcsolni akk hosszú tapi a képernyõn elõjön egy menü Parancsikon Minialkalmazások Mappa Tapéták tapi a Minialkalmazásokra és ott az Energiaellátás-ra és az egy widget 6gombbal a 4.a net azt kikapcsolod és ennyi(android 2.2)

(nekem ZTE BLADE android 2.2-em van:))

2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek..:) már majdnem földhöz csaptam..-.-' :)..ZTE az jobb :D..sokkal..:D
2011. aug. 26. 17:46
 6/7 A kérdező kommentje:
jaa és még egy kérdés..:) ez 1.6-osnál is igy műkszik??? :O
2011. aug. 26. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, működik. Jó az a mini pro, persze nem mai darab, de ha nem akarsz játszani vele, akkor megfelelő.
2013. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!