Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tervezed-e ilyen tablet...

Tervezed-e ilyen tablet vásárlását? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olvastál teszteket róla? Hogy tetszik neked? Csak őszintén!!!


[link]


2011. aug. 27. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenem nem tervezem megvásárolni de nagyon tetszik mert nem ilyen nagy 10 colos képernyős hanem ilyen kisebb és lehet vele telefonálni is.
2011. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

iPad jobban bejön. Van ismerősöm akinek ilyen van ő imádja.


Szerintem a 7 colos képernyő kicsi, és mivel 2.x android van rajta ezért igazából még a rá letölthető appok sem tabletre hanem mobilra vannak kitalálva. Nem vicces amikor egy app a képernyő közepén jelenik meg kicsiben.

2011. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik ez a tab. A 10 incheshez már táska kell, ehhez még nem. Ez egy farmer hátsó zsebébe is belefér és a 380 g súlya miatt a hosszabb ideig történő kézben tartás sem kényelmetlen. Lásd:


http://www.youtube.com/watch?v=PoX7eh_Lc3U&list=FLFqnsJsqLDF..

2011. aug. 27. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tervezek a közeljövőben tabletet vásárolni, de egyszer valószínű fogok, főleg mivel valószínűleg ez a jövő.

Jelenleg viszont csak iPad 2-t vennék, ha vennék, mivel eddig csak az Apple csinált normális tabletet, ami nincs is annyira túlárazva, mint a többi Apple cucc (ja és nem vagyok Apple fanboy)

2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátsó zsebben elfér. De ha dobsz egy hátast mert megcsúszod akkor cs*szheted a Tabot a táskát meg gondolom nem dobod el hane ma kezedben tartod és abba nem biztos hogy a nagyobb megsérül.
2011. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, sok esetben előfordul, hogy az ember megy az utcán, a laptoptáska ott van az oldalán és elesik. Ez esetben a laptop is megsérűl. Ilyen esetek nem lehetnek szempontok hordozható eszközök szempontjából. De minden eddigi választ köszönök.
2011. aug. 27. 12:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tervezem venni mivel az ultrabook+okostelefon kombót hatékonyabbnak tartom. Még nem alkalmas hogy helyettesitse mind2-t pedig Jobs erre szánja az iPad2-t. Ehhez azért még kell pár év. A Honeycomb és az iOS tul messze vannak még a Windowstol és a Mac OSXtől .
2011. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tervezem, Galaxy Playerem van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2011. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tervezek venni , valamikor a jövőben , ipad 2 őt , ez túl kicsi ez helyett vegyél ink telefont mert ez ,,tábla - gép ,, -nek kevés , szerintem
2011. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!