Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID-t próbálok létrehozni...

Apple ID-t próbálok létrehozni az iPhone-ommal, de nem sikerül. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Apple ID-t szeretnék létrehozni, de az utolsó lépésnél ezt a hibát írja ki a bankszámla adatoknál: "Your payment method was declined. Please enter valid payment method information."
2011. aug. 28. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy nem jók az adatok amiket beírsz.... Nem fog elfogadni valami kamu kártyaszámot... Ha nem akarsz kártyát hozzáadni a felhasználóhoz, akkor válaszd a "None" lehetöséget, annál nem kell megadni kártyadatokat.
2011. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jók az adataid, vagy nem dombornyomott kártya adatokat adtál meg.
2011. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm h válaszoltál! Nem kamu a kártyaszám, a valódi Master Card számomat írom be. A bankkal is beszéltem, a kártya alkalmas netes vásárlásra. Vodánál nem tudtak mondani semmit. None? ilyen választható opciót nem adott az iTunes! Hol lehet ezt kiválasztani? Tudnál segíteni?
2011. aug. 28. 17:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak dombornyomott kártyával lehetséges a regisztráció?
2011. aug. 28. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

A None lehetöséget trükkösen lehet csak elérni. Ne simán menj rá a regisztrációra, hanem keress az AppStore-ban egy ingyenes alkalmazást és menj rá a letöltésére. Ekkor felfog ugrani az ablak, ami azt kéri, hogy jelentkezz be. Na ott lesz olyan lehetöség az ablakban, hogy regisztráció és ott kell regisztrálnod. Lesz None lehetöség is, viszont ha késöbb esetleg mégis akarsz káryát használni majd akkor megtudod adni az adatokat késöbb is :)


Remélem érthetö.

2011. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naggyon szépen köszönöm! Hálám üldözni fog!!!!:)
2011. aug. 28. 18:12
 7/7 s.zoli2000 válasza:

Sziasztok!

Nekem Iphone 2G mobiletelefonom van de nekem nem jön be amit leírtatok. Rámentem, hogy none és nem csínált semmit csak szinkronizálta a készülékemet

2012. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!