Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném a ZTE Blade tipusu...

Csorby kérdése:

Szeretném a ZTE Blade tipusu telefonomra feltenni az alap cm7 modot de eggyaltalan nem ertek hozza. Legyetek szivesek segiteni. Segitenétek? Lent még irok.

Figyelt kérdés
cm7 modot szeretném a telefonomra.viszont nem a szeszo15 modot meg nem a kelzsoca modot hanem az alapot..de nemtaláltam..nemtudom hogy kell e rootolni vagy más rom e hozzá..semmit nem értek semmihez.legyetek szivesek küldjetek linket mit honnan tudok letölteni és hogy hogy mit kell.pl: ha kell root vagy egyéb más..elörre is nagyon köszönöm ha segítetek.nekem nagyon kéne ez a mód.légysi segitsetek.
2011. aug. 31. 22:39
 1/10 A kérdező kommentje:
egyedül nem merek próbálkozni mert nem akarom elrontani a telefonom.köszi.
2011. aug. 31. 22:41
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és a telomon jelenleg 2.2 eredeti telenoros anroid van
2011. aug. 31. 23:01
 3/10 A kérdező kommentje:
hát ezekbol a cmmod okbol van egy csomo..meg mi az a szam a mod mogott?pl;Alapja: CyanogenMod 7 Nightly (178 ez a szam..ebbol os van csomo..).ezt csak kimasoltam az elsobol amit talaltam..nekem azert nemkell ilyen ;szeszo15 mod mert azt olvastam h ezen nemlehet témat betenni..de lehet csak en vagyok hulye...pls help..
2011. aug. 31. 23:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem érted, inkább ne csináld.


Mebete:

1, Root (rendszergazdai jog, ez a recovery telepítéshez kell)

2, Recovery telepítése

3, Recoveryben az elöző rom törlése, wipe (elötte ajánlott egy backup!), majd recoveryben az új rom telepítése.


Milyen generácios készülék? (romoknak nem mindegy!)Kideritheted az Ask Mr Pigfish-el. [link]


Mi az a nightly, stable?

[link]


Cyanogenmod - blade

[link]

[link]

2011. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mebete * Menete


bocsi :)

2011. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi,megy a zold pacsi.
2011. szept. 1. 10:46
 7/10 A kérdező kommentje:
ha elrontanam a telefont akkor milyen progival tudom vissza allitani? csak siman felteszem ujra a 2.2 es telenoros verziót?? utánna probálkozhatok tovább?
2011. szept. 1. 12:53
 8/10 A kérdező kommentje:
ja es azt olvstam ha mar 2.2 es verzióu rom van a telót(eredeti telenoros) akkor már az g2 es??..mert nem akarom letölteni fölösen a ask..progit
2011. szept. 1. 13:10
 9/10 A kérdező kommentje:
root olást meg ezeket milyen progival tudok csinálni? kérekszépen linkeket mert jól jönne.es bocsi a sok kérdésért.de nagyon köszönöm ha segitetek.
2011. szept. 1. 13:16
 10/10 A kérdező kommentje:
na találgattam progikat ami sztem kell hozzá...pl:rom managger meg vmi clockwork vagymi..egy gondom van..h amit leszedtem cm7nightly 179 azt a rom managgerbe a install from sd card menube nem nemtudom elinditani..megvan a cucc meg minden..ugye sd kártya és ottvan a mappa..de semmikt nem találok amit ell lehet inditani.gondoltam én h a boot nevü cuccot kell.de azt simán nem is látom.beletettem egy mappába megnyitom a mappáét ott megin nincs semmi..ugyh nemtom mi a baj.pls help.amm meg néztem egy vidit ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ZUYqEnpNcM8&feature=related és ott azvan h ő tölt le a netről..megprobálom én is vmi cm modot letölteni ugy talán jó.pls help h mit tehetnék..h kell beolvastatni amit én külön szedek le hozzáá.köszi
2011. szept. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!