Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az Iphone 4 ről?

Mit gondoltok az Iphone 4 ről?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék és az iphone-ban gondolkodtam.. hallottam, hogy ugy éri meg ha kihasználom a telefont.. mitjelent az h kihasználom?? segitsetek nem nagyon tudok róla ezért érdeklődöm. vélemények is érdekelnének köszii 17/L
2011. szept. 1. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

iPhone-nál kb azt jelenti, hogy töltesz rá App-okat, játszogatsz, netezel, zenét hallgatsz, filmet nézel esetleg, és van mobil net a dijcsomagodba hogy bárhol tudjál netezni


egyébként jó kis telefon, nekem a 4 kimaradt, de külsőre is nagyon sexy :D

2011. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kihasználás alatt gondolom azt értik, hogy nem csak telefonálásra használod, hanem másra is mint pl. GPS, internet, játék, idióta alkalmazások az App Storeból stb.
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én is iphone 4-et szeretnék. Szerintem nagyon jó telefon. De azt nem tudom mit jelent az h "kihasználom".
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A kihasználást úgy kell érteni hogy megveszed egy jó előfizetéssel (mert feltöltőkártyával rohadt drága) ,olyannal amihez adnak netet és kb egésznap 3g-vel vagy wifi-vel neten vagy, e-mail-ezel az előfizuhoz mérten smsezel telefonálsz.(Bár így megeshet hogy naponta tölteni kell de az okostelóknál ez már csak így szokás)
2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért sokkal jobb telefonokat s lehet venni!pl.

Samsung Galaxy s2

HTC Sensation

LG Optimus 3D

HTC Desire HD

LG Optimus 2x

2011. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
toronymagasan a legjobb, most nem írnám le még ezerszer hogymért de a többi csak papíron tünik jónak, de használási élményben, scéciségben, igényességben toronymagasan az iphone4 a nyerő
2011. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert ios-hoz nem kell ész.Azt 20-as IQ-val is tudod hasonló nálni.De már androidhoz szükséges egy kis ész.
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%-os itt senki nem kérdezte az Androidos telefonokat, ez a kérdés az iPhoneról szól
2011. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
így igaz, úgyhogy máshol reklámozzátok az adroid "szuperokos" szarotokat. Egy szoftvert nem lehet minden gépre egyformán optimalizálni, pedig az adroidnak kell minden szaron menni, ios csak iphone hardveren megy ezért lehet is jól optimalizálni
2011. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
iphone hardver? olyan nincs.... Más gyártó hardverei vannak benne, például samsung
2011. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!