Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet kideríteni egy...

Hogy lehet kideríteni egy 30-as és 70-es szám tulajdonosát?

Figyelt kérdés
Valaki tudja esteleg, hogy miként lehet biztosra menni ha leszeretném nyomozni az egyik illető 30-as és 70- számát?A 30-asnál már próbáltam a 1733-as számon de le van titkosítva van valakinek valami más ötlete?
2009. ápr. 19. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szám titkosítva van, ezért nincs jobb lehetőséged a legrégebbi módszernél. Tudta nélkül semmiképp nem fog menni.
2009. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 70-nél mik a lehetőségek ott is van ilyen tudakozó?
2009. ápr. 19. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1270 a Vodafone ügyfélszolgálata, ezen él a tudakozó is, a menüben az 1-es gomb.

Ha a szám titkos, akkor törvényesen nem tudod kideríteni kié. Persze ha felhívod és elárulja...

2009. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is t-mobilos vagyok és ezért megpróbálok neked segíteni.

Interneten nézd meg a t-mobil ügyfélszolgálatának a számát és azt hívd föl.Ez ingyenes.

2009. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!