Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Hogy keltsem életre a...

FONTOS! Hogy keltsem életre a galaxy minim?

Figyelt kérdés
Pls valaki oylan irjon aki nem csak szervizt ismer,hanem ért is hozzá...Nincs recovery momódom meg download módom sem! nem kapcsol be semmire nem reagál! Valaki segítsen!
2011. szept. 2. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Na, 1 kérdés : ráraktad töltőre?

2 kérdés : ha felva töltve szedd ki az akksit , sim katyót micro SD-t . és picit fujd le a port már ha van rajta.

Többi probléma, vmi csináltál vele ezelőtt?

2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miui romot akartam rá tenni! töltőre raktam de nem reagál!!!
2011. szept. 2. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Akk sztem a képernyője beszart, azt nemlehet megcsinálni, ha volt rá gari akk kapsz vissza egy ujat ha beviszed.
2011. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó: szerinted hogy lenne rá gari, ha root-olta?
2011. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt be tudnád linkelni, hogy honnan szedted a romot és a leírást? Illetve azt is leírhatnád, hogy mit csináltál. Lehet valahol nem követted rendesen az utasítást.

Mindenesetre nekem az a gyanúm, hogy vagy szerviz vagy kuka ha már a download mód se jön be.

2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leszedtem a Rom manager Pro-t és ott kiválasztottam a amiui rom telepitését, kiirta h reboot után recoveryből folytassam a telepítést. Ekkor kikapcsolt a teló és azóta nem kapcsol be! szal szerintem nem is tette fel a romot, de lehet h köze van a dologhoz a recovery flashelésnek is...
2011. szept. 3. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit lehetett azt mind elrontottad. Romot nem így telepítünk. Azonkívül meg kellett volna győződnöd, hogy elérhető-e a miui rom a telefonodra. Na én nézelődtem ez ügyben és nem találtam rá miui romot, de még valamiféle miui alapú főzött romot se. A rom manager sok lehetőséget felkínál de attól még nem biztos, hogy mind működik a te telefonoddal. Máskor ha romot telepítesz ne egy programnak higgy ami kilistázz dolgokat hanem rendesen nézz utána mi az ami elérhető rá és hogyan kell feltenni. Így elkerülhetőek az ilyen balesetek.


Amit próbálj meg az az odinnal való rom telepítés:

[link]

2011. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tekintve,hogy nincs download módom ez a megoldás szerintem halott...
2011. szept. 3. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen. Ha download módba nem lehet áttenni akkor marad a szerviz vagy a kuka.
2011. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!