Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy motorola aura...

Szeretnék egy motorola aura clone louis vuitton -t. Honnan tudnék ilyet vásárolni, rendelni? ( a savazástól kíméljetek meg, tudom, hogy hamisítvány, stb. de kell. )

Figyelt kérdés
Köszi :)
2011. szept. 4. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
fúj de ronda
2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%

egyetértek az előzővel

pfujj

2011. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ppfujj, de okosak vagytok. Feltettem egy kérdést. Ha jól tudom ez az oldal épp azért jött létre, hogy ha valaki nem tud valamit, akkor a kérdését itt felteheti, és ha más tud, akkor segít. Az, hogy nektek rengeteg szabadidőtök van, és ide jártok unatkozni, nem tehetek róla. Normális válaszokra számítottam, de látom, ez az oldal sem lesz több lassan, a sok idiót@, unatkozó, vízfejű, depressziós, csúnya tizenéves játszóterénél.
2011. szept. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!