Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg hamisítvány?

Gajdikuka kérdése:

Tényleg hamisítvány?

Figyelt kérdés
Hello, vettem nemrég egy 25K Ft-os Telenor One Touch mobiltelefont és mondtam hogy ez ugyan az mint az Alcatel Onetouch 990 csak a telenor ráragta a hátlapot és módosította egy kicsit a rendszerfájlokat és egyből rámondta hogy gagyi clone Ez tényleg igaz? (Haveromnak "kamionról leesett" Iphone-ja van
2011. szept. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Hülyeség. Miért lenne hamisítvány? Ezt is az Alcatel gyártja csak épp ezt direkt a Telenornak készítik azzal, hogy egy csomó telenoros felirat szerepel a telefonon. Meg hamisítványokat nem szoktak a szolgáltatók árulni.

A hamisítványok rendszerint gagyi minőségűek és valamilyen csúcsmodellre akarnak hasonlítani. Ráadásul a legtöbb klón mobil pont iphone koppintás.

2011. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

nem hamisítvány...az egy alcatel telenorosítva

olyan mint a vodafone márkás telefonjai, azok is alcatelek

vagy mint a T-mobile Pulse


egyik szolgáltató sem foglalkozik telefonok gyártásával, egy külön céget jelen esetben az alcatelt felkérték, hogy készítsen telenor névvel, feliratokkal ellátott telefonokat

2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) elküldtem a linket a haveromnak és most megakar verni mert megírtam hogy lopott a telefonja holott teljesen anonim voltam bár egy kicsit igaza van :S
2011. szept. 16. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Haverod egy bárnai hülye :D

(jól gondolom?)

2011. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Pl htc herm 100 az mda vario 2-ként futott a t-mobile-nál.
2011. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!