Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon+pénz+Wifi....

Androidos telefon+pénz+Wifi. Ez hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Vettem egy Huawei u8500 telefont a T-mobilnál dominós csomagban,beleraktam a saját régi teló számomat amin nem volt pénz (0ft) rácsatlakoztam a wifire be jött a net,neteztem semmi gond nem volt gyk,facebook,youtube ezeket az oldalakat nézegettem.Egy héttel utána feltöltöttem a telefonomat 3500ft-ra reggel 10óra körül,nem telefonáltam nem beszéltem senkivel tehát a pénz ugyanannyi volt,rá csatlakoztam a nyílt wifis hálózatra olyan du.2 óra körül ugyan ezeket az oldalakat nézegettem amiket már fen említettem semmi nem változott,amikor este 7 óra fele kaptam egy sms-t hogy 300ft alá ment az egyenlegem.Kérdem én hogy ez hogy lehet?Mert nem értem,elmagyarázná nekem valaki?Mert hogy én nem beszéltem le azt a pénzt de mégis lement.
2011. szept. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Úgy lehetséges, hogy nem tiltottad le a mobilnetes adatforgalmat a telón, és arra számolt.
2011. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teló felment a netre és így vette le s pénzt. Megoldás:menü-->vezeték nélküli hálózati kapcsolatok-->mobilhálózatok-->adat roaming,adatkapcsolat, folyamatos mobil adatkapcsolat mellett ne legyen pipa.
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Az adatkapcsolat le van tiltva, ki van kapcsolva? Biztos hogy végig wifin voltál?

Nem jelent meg fent egy H vagy 3g jelzés?


Adatkapcsolat kikapcsolása: Beállítások - Vez.nélküli és hál. kapcsolatok - Mobilhálozatok - Adatkapcsolat engedélyezése (pipát kivenni)

2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De az a problémám hogy ki volt kapcsolva!Ezért nem értem.A T-mobilmál pedig el küldtek a p.icsába.
2011. szept. 4. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

ha biztosan nem volt adatforgalmad akkor ez egy érdekes kérdés!

WiFi-tél és mégis levette a pénzed!

valami itt bűzlik! biztosan kikapcsoltad netet a mobilodon?

2011. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez biztos, senki sem tud nekem segíteni és még a pénzem is elúszott :(
2011. szept. 4. 23:32
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

[link]


Fizess erre elő, havi 590 ft és nem lesz többet ilyen gondod.

2011. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!