Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Utánvétes csomagban semmi sem...

Utánvétes csomagban semmi sem volt. Mit tehetek? Vateráról rendeltem telefont utánvét.

Figyelt kérdés
nem kis összeget fizettem ki a futárnak, de egy üres csomagot kaptam 60ezer ft-ért? interneten rendeltem egy eladótól és utánvét kértem. bottal üthetem a pénz nyomát? feljelentés ér valamit?
2011. szept. 6. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Akkor azonnal jelentsd őt fel ott, és értékeld is!!! Nehogy másokat is lehúzzon.
2011. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
Basszus, engem meg hüének néz mindneki, mert csak olyat veszek meg a Vaterán, ahol személyes átvétel van, és érte megyek, kézbe fogom, megnézem, és utána fizetek.
2011. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%

Nehogy ne találj már valakit aki tanúskodik neked.

Egyébként simán feljelentheted nem lesz belőle hamis vád és nem fognak téged szívatni.

A rendőröknek is van ennyi eszük még ha sokan nem is így gondolják.

2011. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%

"A rendőröknek is van ennyi eszük még ha sokan nem is így gondolják."


Igen, igaz alkotmányban védik az ártatlansághoz való jogod.

Kicsit furcsa lenne, ha "ésszel" és nem bizonyítékkal lehetne valakit elítélni...

Ha az eladó elég kitartó, és tud hozni valós teljesítést, esetleg tud igazolni olyan telefoneredetet, amelyet eladott, akkor igen kellemetlenül jöhetsz ki ebből a történetből.

Ha pedig névvel, címmel jelentesz fel valakit, és végül nem lesz vádemelés belőle, akkor bizony hamis vád amit a feljelentő elkövet. Nem véletlen van az, hogy Gipsz Jakab elsikkasztott 10.000.000 Ft-ot, és megtették a feljelentést ISMERETLEN TETTES ellen...

2011. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Eleve ismeretlen tettes ellen fogják javasolni a feljelentést.
2011. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne szégyenlősködj, linkeld már ide az eladót.
2011. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!