Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány éves kortól lehet a...

Hány éves kortól lehet a nevemre íratni telefont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogyha én 16 évesen bemegyek T-mobile-ba, akkor tudok venni magamnak ott telefont vagy csak 18 éves kortól adnak ki? Csak készülék kéne, domino kártya már van. És ha szülővel mennék be mert nemadják ki nekem, akkor az a szülő vagy az én nevemre lenne írva?

Előre is kösz!


2011. szept. 6. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

"Csak készülék kéne"

A telefon senkinek a nevén nincs, akárhány évesen vehetsz, ugyan olyan mintha egy kiló kenyeret vennél.

2011. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor ha bemegyek 16 évesen hogy venni akarok készüléket akkor azt ugyanúgy odaadják?

Akk miért van mindenhol az írva h 18 év alatt szülővel kell menni vagy ilyesmi?

2011. szept. 6. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előfizetésre van, mivel 16 évesen nem valószínű, hogy fizetni tudod a részleteit. De a telefont azt ott helyben kifizeted kp-ban, vagy bemész a media markt-ba és veszel ott egy telefont.
2011. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a gyors választ!
2011. szept. 6. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!