Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek 85 ezer forintos...

Vennétek 85 ezer forintos telefont 19 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások mennyit áldoznak telefonra fiuknak, lányuknak. Egy SAMSUNG Galaxy S Plus készüléket nézett ki a fiam, őszintén szólva kissé borsosnak tartom a 80 ezer forint körüli árat. Egyébként Gimnázium 5. éves tanuló (0.-al kezdett) és jó tanuló, megy tovább felsőfokúra, nincs semmi gond vele. Ma már ilyen telefonok a trendik?
2011. okt. 18. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
74%
szerintem erre egyértelmű a válasz, ezért feltételezem, hogy poénból kérdezted meg: nem!!! magamnak sem vennék. ha van rá pénze vegye meg, de egyébként... kapna egy kártyásat.
2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
3%
persze
2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
76%
nem
2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
58%
persze, kettőt is....
2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok. Hiába jó tanuló, szerintem nem ez határozza meg, hogy milyen telefonja van/legyen. igen, ezek trendik, de szerintem azt is bele kell kalkulálni, hogy az ilyen telefonok egy év múlva már cikik lesznek... akkor veszel másikat? nekem nem érné meg.
2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim válasza:
43%
Ha megengedhetném anyagilag, akkor vennék.
2011. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim válasza:
77%
Ha olyan az anyagi helyzetetek, hogy megengedhetitek, akkor igen. De szerintem nem olyan, mert különben nem kérdezted volna. Nem tudom lehet-e részletre venni, mert ha igen, akkor esetleg felajánlhatnád a fiadnak, hogy ha megkeresi a részletekre a pénzt, akkor megkapja. Én egyébként nem venném meg. Szerintem túl sok ennyi pénz egy telefonra. Nem tudok olyant okot, ami miatt érdemes megvenni egy ilyen drága telefont.
2011. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor, ha a készülék árába bszállna és vállalná, hogy a számláját ő fogja fizetni. Akármennyire is megengedheti magának az ember, nem kell mindent a gyerek feneke alá tenni. Tapasztalataim szerint mindenki jobban megbecsüli, jobban vigyáz arra, amiben a saját pénze is benne van.
2011. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
41%
Egyrészt anyagi helyzettől függ, másrészt attól, hogy megérdemli-e. Nekünk nem okozna gondot egy ilyen telefon kifizetése, ha jól teljesítene, nem lenne vele gond, akkor megkapná.
2011. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
61%

19 éves vagyok tanulás mellet dolgozok és bár megtehetném(jó sok spórolással) de még magamnak se vennék ilyen telefont.

Tehát én nem-re szavazok.

2011. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!