Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini pro szoftwer...

R3TR0 kérdése:

Xperia x10 mini pro szoftwer frissítés, hogyan?

Figyelt kérdés

Ha lehet részletes leírást kérnék!

Az a baj, hogy azt írja a legújabb szoftwer van rajta na de nekem pedig az a gondom, hogy használtan vettem és vannak rajta olyanok amik nekem nem kellenek megy ugye vannak olyan beállítások is , na nekem pedig kellene 1 szoftwerfrissítés !

Andorid 2.1-update1

Típusszám: U20i

Kernel verzió: 2.6.29

Bulidszám: 2.1.1.A.0.6


Légyszíves segítsetek!


2011. szept. 7. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez a legfrissebb szoftver rá. Nem tudod hivatalos keretek között frissíteni.
2011. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem újjab kell, csak hogy minden alap helyzetbe álljon tehát olyan legyen a teló mintha boltból lenne kihozva!
2011. szept. 7. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Ahhoz nem szoftverfrissítés kell, hanem visszaállítani alaphelyzetbe. Azért nem ugyanaz a két dolog.

Settings-Privacy->Factory Data Reset és minden visszaáll a gyári állapotra. Törlődik az előző tulaj google fiókja, a feltelepített alkalmazások, beállítások, smsek, telefonszámok, minden.

2011. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi így már oké :) És már ha ennyire érted a kintt levő dolgokat asszem widgetet, hogy tudom másítani?
2011. szept. 7. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Másítani? Ezt nem értem. Mert kitenni, áthelyezni, eltüntetni az oké, de másítani. Életemben nem hallottam ilyenről.
2011. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz a pc companionnal egy szoftver javítást vagy újratelepítést, akkor biztos olyan lesz, mint az új.
2011. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Reménykedj, hogy azon van helyesírás-ellenőrzés
2011. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!