Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet HTC Desire 2-őt...

Hol lehet HTC Desire 2-őt venni? (lehet Tmobil-os előfizetéses, vagy kártyafüggetlen, és ha lehet ne legyen túl drága)

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
30%

Boltban próbáltad már?

vagy józsefvárosi piac. Csak előtte kapcsoltasd be. :D

2011. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Sehol. És hogy miért? Mert ilyen nem létezik. Ha kicsit utánanéztél volna te is rájöhettél volna.

Van Desire, Desire HD, Desire Z, Desire S, de Desire 2 nincs.

2011. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Érdekes...akkor hogy lehet az, hogy ha nem létezik akkor ez az oldal megtalálja. [link]
2011. szept. 10. 16:14
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Jó, telefonguru. Nem túl hiteles oldal. Régen tele volt mindenféle koncepció meg nem létező telefonnal. Meg ahogy látom most is. Attól még nem létezik. Rá is kerestem, de mindenhol csak év eleji találgatásos írások vannak róla (mikor fog megjelenni, mennyibe fog kerülni, tényleg Desire 2 lesz a neve stb.) meg képek. Na ha megnézel egy Desire S-t akkor igen csak szembetűnik, hogy ugyan az a telefon. Lehet Desire 2-ként lett emlegetve de mire piacra dobták Desire S lett a neve.
2011. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy igazad van, hogy a telefonguru nem túl megbítható...de akkor légyszíves segíts nekem, te melyik HTC érintőképernyős telefont ajánlod??Valami olyasmi kinézetűt mint a HTC Wildfire és mondjuk egy hasonló méretűt mint a HTC Google Nexus One, és ha lehet, ne egy vagyon legyen.:))
2011. szept. 10. 16:38
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
A nexus one az egy az egyben egy Desire. Azt tudom is ajánlani. Apámnak olyan van. Első szériás ami még Amoled kijelzős volt, nagyon jó telefon. Vagy a már előbb említett Desire S.
2011. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a Google Nexus One-t mennyiért lehet kapni?? (vagy Tmobil vagy kártyafüggetlen) Találtam egy oldalon 54990.-ért de érdekel, hogy van-e ennél olcsóbb!? (az alig használt is megfelelő, csak működjön rajta minden)
2011. szept. 10. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Ennél olcsóbban nem valószínű, hogy találnál.
2011. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, és van egy olyan oldal ahol azt írták róla, hogy élőben tök átlagos, neked mi a véleményed erről??
2011. szept. 10. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát régen elég nagy szám volt egy ilyen telefon. A speedshopba próbáltam ki egy ilyet. Nagyon tetszett, meg újdonság is volt mert hát azért mégiscsak egy csúcskategóriás telefon, olyan oprendszerrel ami akkor még csak a drága telefonokon volt elérhető. Manapság már tényleg egy átlagos telefon. Szinte mindegyik telefonon android rendszer van, ezen is szóval nem tűnik ki annyira közülük. Viszont hardveresen még a mai napig egy jó telefon. Én csak a rádiót sajnálom belőle belőle.
2011. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!