Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki folyamatosan hívogat...

Valaki folyamatosan hívogat ismeretlen számról. Nem túl régi ez a telefonom, és alig tudják páran a számomat. Nem lehet, hogy mivel samsung telefonom van, valahogy véletlenül beállítottam az álhívás funkciót?

Figyelt kérdés
A beállításoknál az van, hogy ki van kapcsolva, de mielőtt elkezdődött ez a hívogatás, nyomkodtam a telómon az oldalsó gombokat 8hangerő ilyenek)
2011. febr. 4. 16:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
engem mindig bankok hívogatnak ismeretlen számról. azért mert csak pár embernek adtad meg a számod, még tudják ....
2011. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha bemész az álhíváshoz, láthatod, hogy be van-e állítva. Amúgy, lehet, valakinek a leadott számát kaptad meg.
2011. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Viki233 válasza:
jah lehet h az utsó hozzászólónak van igaza.mert én is így jártam és vmi gál krisztiánt keresgéltek állandóan de ez kb fél évig tartott míg nem szegény öreganyót elküldtem a k anyjábaxD
2011. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felvennéd?
2011. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Felvettem többször is, de nem szól bele senki...
2011. febr. 4. 19:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt látod, hogy milyen számról hív, vagy le van tiltva?

Ha látod akkor te is megtréfálhatod őt: adj fel néhány hírdetést a számával, hogy pár százan felhívják. Akár társkereső oldalakon is.

2011. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

pár hete én is véletlenül aktiváltam ezt az álhívás funkciót és a beállításokban az van hogy kikapcsolva, de mégis hív valaki ismeretlen számról! Eddig nem is volt baj, mert napközben csak nem veszek róla tudomást, de ma reggel 4.30kor volt egy ilyen hívás, amire felkeltem pedig még jócskán aludnom kéne!


van valami kód amivel ki lehet kapcsolni? Idegesítő!

2011. febr. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az álhívás hangjának beállításánál a hangot kikapcsolni.
2011. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az a poén hogy be se volt kapcsolva a hang rajta! csak reménykedni tudok, hogy álhívás volt és nem zaklat valaki!
2011. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nálam kiderült, hogy mégsem álhívás. Egy bácsi hívogatott, de nem szólt bele, 14. beszélgetésre derült ki, hogy rossz számot hív...Azért gondoltam, hogy álhívás, mert a szívatáshoz túl kevesen tudják a számom, és mint mondtam, ismeretlen szám hívott, nem szólt bele senki, ugyanúgy, mint az álhívásnál.
2011. febr. 5. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!