Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha valaki (k)...

Mit tennétek ha valaki (k) ismeretlen számról, folyamatosan hívogatnának telefonon?

Figyelt kérdés
Nem szól, csak beleröhög, szuszog, suttog másokkal a háttérben.
2010. ápr. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Feévenném és félreraknám a telefont. Neki ez pénzbe kerül. Nem kell azt hallgatni.
2010. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
egyetértek....meg ha tudod kapcsold be a hivásvárakoztatást, hogy két vonal is mehessen egyszerre ha esetleg hív közben valaki más ( bár az kérdés, hogy hoyh hallod meg...)
2010. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

ez bizony szivatás.


amúgy a mobilszolgáltatók a nem használatos számokat ujra kiadják. igy azért lehet szopi h ha belegondolsz, h pl.: egy pizzériának a száma került hozzád. de itt nemhiszem h erről van szó.


vedd föl mindig, amikor csak teheted, az ő számlájáról megy a pénz :) :D

2010. ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Én bejelentettem a szolgáltatónál.Életvédelmi osztály.Össze "gyülytöttem"4 db hívást pontos időre,Tehát óra perc.Elküldtem faxon, és kivizsgálták.

Teddd ezt te is.

2010. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Tarts telefonközelben egy sípot például vagy valamit,ami nagyot durran és ha legközelebb felhív,akkor mindent bele...Szerintem elmegy a kedve.


Esetleg jó megoldás lehet az is,ha megkérsz valakit,hogy vegye fel helyetted a telót,megfog lepődni,ha ismeretlen hang szól bele és talán többet nem csörget.Pláne,ha nem túl kedves a fogadtatás...

2010. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! nagyon zavaró ez így munka közben, de most alábbhagyott a lelkesedésük:D ... amikor bejelentetted és kivizsgálták, lett valami eredmény? megtudtad esetleg, hogy ki volt?
2010. ápr. 16. 12:24
 7/9 anonim válasza:
100%
Nálam is volt hasonló,én elkezdtem beszélgetni vele,persze ő nem szólt semmit,asszem a harmadik ilyen után mikor már fél órát társalogtam magammal az ő számlájára beleszólt :D megismerkedtünk,találkoztunk és azóta egész jóban vagyunk,most már nem engem zaklat,nekem ez is elég :) Egy másik meg olyan hülye volt hogy bennhagyta a számát és csak csörgetett...na őt bejelentettem az ő mobilszolgáltatójánál,letöltötték az infót a mobilról helyben és kivizsgálták. Rendőrségi ügy is lett volna belőle,de bocsánatot kért. Valahogy mindig kifogom az ilyen barmokat XD
2010. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
ha titkosította az adatait akkor csak a rendőrségnek lehet kiadni,azok pedig nem fogják neked kiadni...
2010. ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
velem is előfordult. először poénra vettem, és elszórakoztattam pár hónapig. aztán mikor meguntam hogy folyamatosan csörög, hogy hallgathassa a baromságaimat, akkor lenémítottam a telefont, és addig használtam néma üzemben, míg meg nem unta hogy hiába hívogat. azóta se tudom, ki volt az, de már nem hív.
2010. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!