Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálnál ha nyernél egy...

Mit csinálnál ha nyernél egy Iphone-t?

Figyelt kérdés

Egy vita bontakozott ki a haverjaimmal, hogy mit tennének ebben az esetben. A többiek mind megtartanák, és örülnének neki, mint majom a farkának, én pedig megmondtam, hogy tuti, hogy azonnal eladnám. No ezért szabályosan kiröhögtek, hogy milyen hülye vagyok már, végre lehetne Iphone-om, stb.

Képtelenek felfogni, hogy ha nekem Iphone kéne, akkor vennék egyet. Ezen nem változtat az, hogy ingyen kapok egyet. Attól még ugyanúgy nincs szükségem rá, mint ahogy nincs szükségem semmilyen státuszszimbólumra.

Ti mit csinálnátok ebben az esetben?


2011. szept. 20. 22:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Már most az van... :) De azért simán elfogadnék egy másikat is. A legjobb telefon jelenleg és ez nehezen fog változni mostanában :)
2011. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Úgy szintén eladnám, szívfájdalom nélkül. Magamtól meg egyébként sem vennék, ahogy írtad semmi szükségem rá...még akkor sem ha lesz benne gyógyszeradagoló, mobil benzinkút, vagy látványpékség. :D
2011. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Eladnám de azonnal ,ki nem állhatom az érintőkijelzős telókat,túlárazott divatmárkákat meg főleg utálom.A pénznek meg lenne helye ,az én szememben egy vacak mobil sem ér 30ezernél többet.Főleg hogy 1-2 év múlva negyedáron kapni ugyanazt.Azon röhögök ,hogy egy jó ideig az volt a menő ,hogy a régi nagy mobilok szépen összementek ,most meg megint hatalmas téglákkal rohangálnak az emberek ami zsebbe alig fér el.
2011. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!